SerbianForum M3U plejer za XBMC

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
XBMC Mogucnosti

SerbianForum m3u plejer

Verovatno znate da pomocu Simple IPTV mozete otvarati m3u liste.Naravno ovaj vrhunski klijent ima jos puno drugih opcija poput unosenja Epg i tome slicno.Plugin sa kojim takodje mozete otvarati vase m3u liste zove se SerbianForum m3u plejer.Ovaj plejer se instalira u XBMC jednostavno a prednost mu je sto mozete u njega da uvezete koliko god zelite m3u lista.Testiran je i zasigurno funkcionise u defaultnom Confluence skinu i Aeon Nox...

Confluence skin


wsRCv.png


yzu8JRUI.png


4LhFvkYT.png



Aeon Nox


1ch6q5Sozw.png


c4DSxuw.png


kwmiK.png


U folderu se nalazi video tutorijal od tri minuta,korak po korak sa kojim je obuhvacena instalacija ovog plugina,zatim ubacivanje liste u njega i sama demonstracija SerbianForum m3u plugina.Takodje u samom folderu se naravno nalazi i ovaj plugin..

:download:

Kod:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/33333836/SerbianForum m3u plejer za XBMC.rar

ZAMENJEN TUTORIJAL......
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.760
Stvarno nije mi jasno odakle ti volje i vremena za ovo sto si napravio ali SAVAKA CAST KRALJU!!!!!!!;)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Hteo sam povezati i SerbianForum epg ali nazalost neznam,isuvise je komplikovano za mene,pa mozda neko i bude mogao od programera...u cemu je problem....Kod ovog postojeceg settings je zatvoren......

c4DSxuw.png


e sada moze se settings lako otvoriti i dodati,nesto po principu simple iptv....kao sto sam i dodao..(na slici)..Posto u ovom pluginu moze se ubaciti neograniceni broj m3u listi,nije problem ni odraditi vise kolona za patchovanje listi svake ponaosob.....

axketshpT.png


Sada nastupa problem koji neko ako zna da resi...Ovaj plugin se instalira u Video deo XBMC,koji nema EPG podrsku (ima subtitl naprimer) dok recimo Live TV ima obrnuto....Simple IPTV vuce postavke za taj deo iz .dll fajla,uz propratnu podrsku u live TV delu.....E sada kako ta EPG podrska da se doda i u Video deo XBMC....ako uopste i moze da se nesto uradi po tome.....:???:..mada mislim da ce to jako tesko ici ali eto mozda neko i ima neku ideju.....
 
Član
Učlanjen(a)
27.12.2009
Poruka
172
Stvarno nije mi jasno odakle ti volje i vremena za ovo sto si napravio ali SAVAKA CAST KRALJU!!!!!!!;)
Covek je izgleda veliki entuzijasta, kao jos par njih ovde, da ih ne imenujem sad, koji nesebicno prenose svoje znanje drugima, takvih ljudi je malo. Kamo lepe srece da sam ja imao ovakve tutorijale pre 3 godine kad sam poceo da se bakcem sa xbmc... Svaka cast majstore, uvek nesto novo saznamo tease
 
Član
Učlanjen(a)
21.09.2010
Poruka
32
Instalirao sam Serbia Forum m3u player u XBMC ,međutim uvjek dobivam obavještenje :Greška.Skripta ne uspjeva. Pomoć!
 
Učlanjen(a)
20.03.2012
Poruka
2.095
Pozdrav svima ... Pokusavam vec dva dana da ubacim SerbianForum m3u plejer za XBMC , ali nikako neuspevam , sve radim po tutorijalu , ali nikako nemogu da raspakujem zip fajl u program files-xbmc-addons ... Javlja se uveg greska i greska ... Nije mi jasno gde gresim ... Pozdrav ...
 
Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Pozdrav svima ... Pokusavam vec dva dana da ubacim SerbianForum m3u plejer za XBMC , ali nikako neuspevam , sve radim po tutorijalu , ali nikako nemogu da raspakujem zip fajl u program files-xbmc-addons ... Javlja se uveg greska i greska ... Nije mi jasno gde gresim ... Pozdrav ...
Neznam koj je zadnja verzija ali ja imam onu prvu "problematičnu" verziju.
I tu ima jedna greškica.Fajl je urađen sa ekstenzijom .rar.
Promeni taj fajl u .zip i raspkuj ga negde na desktop(ako je XBMC PC verzija)ako je za neki drugi uređaj raspakuj ga na usb ili SD karticu.
Instalcioni fajl je rarovan zajedno sa tutorijalom,obavezno ga izdvoj pa pokreni u xbmc"instal from zip"
New B.jpg
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Neznam koj je zadnja verzija ali ja imam onu prvu "problematičnu" verziju.
I tu ima jedna greškica.Fajl je urađen sa ekstenzijom .rar.
Promeni taj fajl u .zip i raspkuj ga negde na desktop(ako je XBMC PC verzija)ako je za neki drugi uređaj raspakuj ga na usb ili SD karticu.
Instalcioni fajl je rarovan zajedno sa tutorijalom,obavezno ga izdvoj pa pokreni u xbmc"instal from zip"

Ako si uspeo da odradis tako dobro je.....prvobitno je bio odradjen u .zip ali mi je redovno javljao struktura gresku i onda sam se opredelio da ga izrarujem i da se klasicno kopira jer sam misleo da ce svima javljati gresku kod instalacije....Ako je u pitanju Windows 8 onda ce javljati gresku kod direktnog raspakivanja u XBMC /addons folder (treba administrator ovlascenje)...predpostavljam da je to u pitanju.....Potrebno ga je jednostavno raspakovati iz rara na desktop a zatim kopirati u XBMC/addons folder i to je sva filozofija a naravno za kopiranje u ovaj folder treba administrator ovlascenja.....
 
Natrag
Top