Serbianforum kafic (samo 18+)

Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Plavusa je dodatna oprema i u jugu ,nema apolutno nikakve razlike ...bitno je da vam se fino zategne glava motora ...:D

Kako da udvostručite
cenu „jugu“?
- Napunite mu rezervoar.
A ako se tu nadje slucajno i neka plavusa, kao dodatna oprema, onda cijena drasticno skace...
a glava motora, pa sad neznam, da li bi ti bila ljubazna i dosla da mi je dotegnes ili eventualno da provjeris da li je dobro zategnuta... ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Sta to radis bolan jarane..ti poceo sve redom da podmazujes...aa pa nije to dobro..propasces skroz..;)
Sta ako se istrosis...pa budes umoran stalno..mrzovoljan..:dntknw: moras onda da se zenis...nema druge...:D
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Sta to radis bolan jarane..ti poceo sve redom da podmazujes...aa pa nije to dobro..propasces skroz..;)
Sta ako se istrosis...pa budes umoran stalno..mrzovoljan..:dntknw: moras onda da se zenis...nema druge...:D

Da se zenim... a neka hvala... sve sto se vise trosim i umaram na taj nacin ja sam sretniji...

Razmišlja čovek pogrešnom glavom.

Nisi u pravu... oni koji razmisljaju tom pogresnom glavom ne gledaju sta i kako, njima je vazno samo da se utrpaju negdje... da se konektuju, bilo gdje... dok ja gledam i biram vrstu konekcije... kapis...
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Da se zenim... a neka hvala... sve sto se vise trosim i umaram na taj nacin ja sam sretniji...
Imas pravo..salim se malko sa tobom..samo ti vezbaj da budes u dobroj kondiciji..steta bi bilo da se ta keramika ne iskoristi..:)
 

end

Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
131
Naravno. Šteta je da se ne iskoristi. Treba sve iskoristiti.
 
Natrag
Top