Serbianforum kafic (samo 18+)

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Dobro jutro, dame. Vidim lepo počele dan. Nemam vremena za kaficu, ali sam navratila da vas pozdravim.
Gledam i ne mogu da verujem, da je "naš" kafić "izgubio srce i dušu". Postade ekspres restoran (napred ponuđeno roštilj i đakonije) ili noćni klub (mnogo muško-ženski golaća i polugolaća). Šta se događa? Ja opet nisam u tokuwacko2
Slatka moja damo..svako donese deo sebe i svog vidjenja dobre zabave..tako da se tu malo sta moze izmeniti..to i nije toliko bitno koliko da se svi u ovom kaficu lepo zabavljaju..doduse svako na svoj nacin..ali..veselooooo :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Ovo su prave žene...

m7v0go.jpg
images


:D:D:D



Tako je....yes3

Nema bez zena nista .......




ravnoteza.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
dobar dan svima
ja samo u prolazu
pa se vidimo
kasnije
:air_kiss::air_kiss::air_kiss:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Zdravo Tito....kafica stize....da otvoris te tvoje lepe oke....sirom..yes3 kafa.jpg


kafica.jpg i za mene jedna da ti pravim drustvo... kafa.jpg
imamo i gosta ..da ne budemo sami...:roll:
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Niste sami Bludnica (ja) je tu:D
Moze i za mene kafica lomljena sam jutros do pola sedam...:roll:
Salim se:D
Ali da nisam se uopste naspavala pa ako moze nesto zestoko(muzika)za budjenje i kafica:D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Hvala, Ceco, srce si. :D Uvek nam taj treći sreću kvari... :mrgreen: :mrgreen:

Evo i od mene nešto, da ne bude posle došao praznih ruku...

fe4a6c.jpg



Ooo, i B&B poranila. Posluži se, pronađi utehu u čokoladi kad već muž stalno radi... :D

Evo i muzika po želji za tebe:

 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Nista k'o da me ni Bog nije dao...:(
Sama cu ja da uzmem nesto zestoko da tresnem sad upravo sam dobila lijepu vijest...jeee...uh...:D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Eto me ....malko sam zabagovala...pa sam ..usporen snimak...ali znaci BB imas lepe vesti..hajde kazi..kazi...:D:D

hvala Tito na slatkisima...bas lepo od tebe..:air_kiss: eto poljubac od mene...yes3
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ma dajte vi meni da ja tresnem tekilu pa da me Bog vidi...
A lijepe vijesti Cecilija nesto sto me danima mucilo konacno se zavrsilo i sve je ok...;)
 
Natrag
Top