Serbianforum kafic (samo 18+)

Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Cupkava laku noc ,pazi na grasak ...:D


Gde mi je ova moja drugarka Erika Seven da je kritizujem malo ,zbunila me je tom svojom naprasnom promenom nicka i avatara .Vidim ja nema mi Erikeduhonj vec nekoliko dana ,pomislila da je oteli vanzemljaci ,htela da angazujem Moldera i Skali da istraze da li je istina negde tamo, kad ... sasvim slucajno bacim pogled na listu mojih freandova i zateknem kod mene Eriku Seven ...:???:
I tada je glupava plavusa (moja malenkost ) kao Kristofer Kolumbo otkrila Erikuduhonj .:D


Zelim vam svima koji ste online laku noc ,kuckamo se sutra odlazim laganim korakom sa ove forumske zuraje .:air_kiss::air_kiss::air_kiss:
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Cupkava laku noc ,pazi na grasak ...:D


Gde mi je ova moja drugarka Erika Seven da je kritizujem malo ,zbunila me je tom svojom naprasnom promenom nicka i avatara .Vidim ja nema mi Erikeduhonj vec nekoliko dana ,pomislila da je oteli vanzemljaci ,htela da angazujem Moldera i Skali da istraze da li je istina negde tamo, kad ... sasvim slucajno bacim pogled na listu mojih freandova i zateknem kod mene Eriku Seven ...:???:
I tada je glupava plavusa (moja malenkost ) kao Kristofer Kolumbo otkrila Erikuduhonj .:D


Zelim vam svima koji ste online laku noc ,kuckamo se sutra odlazim laganim korakom sa ove forumske zuraje .:air_kiss::air_kiss::air_kiss:


I onda je mrmot zamotao čokoladu u foliju.
Evo me
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Hvala Tito za muziku...hvala Janko...bas je dobro..samo nesto mi se pridremalo...zev...moracu vas napustiti veceras...:) vidimo se opet....Laku noc drustvance...:hi: lepo se provedite...:D
za laku noc od mene...chica...uzivajte...;)


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Laku noć, Ceco, da tebe ne beše danas, ništa od ove kafane, dobila bi trajno katanče. Ovako, baš je bila divlja žurka, srećom bez žrtava. Valjda. :D

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top