Serbianforum kafic (samo 18+)

Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Nešto mrtvo ovde, što ste zaspali? Evo jedna pesmica za razmrdavanje... Mada muzika je ovde nebitna :D :D :D

 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
ma ova nasa birtija samo sto se nije zatvorila...to sve prslo kad se komira bas se komira a kad sute sute...bas smo nekakvi...iz krajnosti u krajnost...:D
Ali neka si ti svratio...ja se smorila:D
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Morao sam da unesem malo "živine", što bi rekao jedan naš sportski komentator. :lol:

Vidim da ni osoblja nikad nema pa se sam služim. B&B evo smućkao sam neke koktele, idealno za ovo vreme.

35l99jl.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Pozdrav za sve u kaficu...ljub tebi BB ..i tebi Tito...jel mogu ja da maznem ovako lep koktel...:D
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Morao sam da unesem malo "živine", što bi rekao jedan naš sportski komentator. :lol:

Vidim da ni osoblja nikad nema pa se sam služim. B&B evo smućkao sam neke koktele, idealno za ovo vreme.

35l99jl.jpg

kako si samo pazljiv pa ja se po cijeli dan "raznjezujem"(sto bi rekla ja)...
E neka nam te zivine...hahahah zivine...:lol:mozda i ogladnimo pa da ukokamo sta:lol:
Ljub Cecilija...ma moRe ima vala dosta kad nestane imam ja neke domace kruske pa cemo da tucemo dok ne krepamo:)
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Ceco izvini, nisam te video, mnogo je mračno u tom separeu. Pređi za naš sto (doduše, ja sam za šankom kad već nema nikog drugog). Slobodno se posluži, i danas kuća časti. :D :D
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Ceco izvini, nisam te video, mnogo je mračno u tom separeu. Pređi za naš sto (doduše, ja sam za šankom kad već nema nikog drugog). Slobodno se posluži, i danas kuća časti. :D :D
Suuuuuuuper hvala Tito ..nije isto kad pice pijes sam i kad ga pijes u tako prijatnom drustvu..eto meee a pesmica..hajde..posto sam ja dosla eto jedna pesmica od mene..cisto zbog atmosfere...:)

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Suuuuuuuper hvala Tito ..nije isto kad pice pijes sam i kad ga pijes u tako prijatnom drustvu..eto meee a pesmica..hajde..posto sam ja dosla eto jedna pesmica od mene..cisto zbog atmosfere...:)

[video=youtube;Za8tEI9LuS4]YouTube - Gwen Stefani-Yummy[/video]

Naravno, solo drinkeri su out. ;) E pesmica je super. :D

Gde ima pića, ima i klope. Naručio sam u mesari "Kad jaganjci utihnu" neke specijalitete:


Tradicionalna 'rana:

16m0wfm.jpg


2jfzhux.jpg


zj8hhh.jpg



Slučajno naiđoh i na mediteransku, pa ko šta voli nek izvoli:

ev0sw1.jpg


:dance2::dance2::dance2:

Ako ovakvo društvo, iće i piće ne privuče ljude u kafanu, onda je definitivno vreme za katanac. ;)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
aaaaaaaaauuuu sta tu sve ima...svega i svacega....pa ostadose mi oci na svemu...a sto mi voda ide na usta to da ne pricam...hvala prijatelju..sad kad se obeznanim od hrane spavacu ko beli medved..aaaaaaaa necu..opet ce da bude zurka a ja hocu da budem budna...:Dmoj skromni doprinos..kobrovaca...

kobrovaca.jpg
 
Natrag
Top