Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

SerbianForum EPG za XBMC

Diskusija u 'Media Centri' započeta od NightWolf, 30.01.2014.

Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

1. slanina

slanina

Zahvala:
    0
    Takođe imam isti problem,izgleda da ne može na x64 windows.Ako postoji varijanta zamolio bih da neko napiše jel može ili ne može.Hvala.

2. mwsavko

mwsavko

Zahvala:
    377
    Pol:
    Muški
    Ne znam koji problem imate. Ne radi li vam PVR IPTV Simple Client ili EPG sa serbian foruma? Iz mog iskustva mogu reci da mi je PVR IPTV Simple Client radio u WIN 7-64, WIN 8.1-64, WIN 10-64 i Linux mint 17.3 -64 bit a koristio verzije Kodija 14.2, 15.2, 16.0.

EPG sa ovog foruma trenutno ne koristim, ali znam da mi je ranije radio.

Ne znam probajte da ponovo instalirate najnoviju verziju Kodi-ja ispocetka bez vaseg backup-a.

Pogledajte zadnja tri posta:

Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    Ja sam jednom imao problem sa updejtovanjem pojedinih addona pa sam u Kodi folderu->user database->database obrisao Addons19.db i resio problem. Slobodno probajte nista necete zabrljati. Ali obrisite Addons19.db kada je Kodi ugasen.

Post #687
    Kod:
    Zao nam je, ali morate biti registrovani/prijavljeni da vidite ovaj sadržaj!
    Kao sto vidite u oba slucaja je problem bio u losoj databazi kodi-ja. Probajte mozda pomogne.

Poslednja izmena: 22.02.2016
  3. slanina

slanina

Zahvala:
    0
    Hvala na savetima(pregledao sam te forume i to je ta greška ali jedna tema je za android a druga za mac ako sam dobro skontao),međutim nisam uspeo opet ništa da uradim opet javlja istu grešku.Imam win 10 x64 i kodi 15.2 instaliran ne radi mi taj addon (pvr.iptvsimple.1.9.3.win32) ni na desktop računaru ni na laptopu probao sve obrisao .db fajlove ali neće.
    Evo šta javlja kad pokrenem zip fajl...

Poslednja izmena: 23.02.2016
  4. mwsavko

mwsavko

Zahvala:
    377
    Pol:
    Muški
    Bas cudno. Evo ja danas instalirao Ubuntu 14.04.4 x64 Kodi 16.0 i PVR IPTV Simple Client mi je verzija 1.12.10

Aj probaj ovo. Probaj na ovaj nacin da instaliras PVR Simple Client:

Poslednja izmena: 23.02.2016
  5. NightWolf

NightWolf

Zahvala:
    4.850
    Pol:
    Muški
    Ti pokusavas nesto instalirati a vec to imas instalirano u Kodi, sve sto trebas da uradis je da ukljucis (enable) pvr iptvsimple a nalazi ti se medju disabled addons i ima da radi posle toga.

6. slanina

slanina

Zahvala:
    0
    Da,vidim i ja sad...
    Hvala,krenuo sam po ovom tutorijalu pa reko da ne preskočim nešto ali očigledno je tutorijal rađen u staroj verziji pa me to zbunilo.

7. slanimarko3

slanimarko3

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Zdravo ,ako može pomoć za epg na iptv kanalima kako mogu to dobiti i imali kakve šanse,hvala

8. NightWolf

NightWolf

Zahvala:
    4.850
    Pol:
    Muški
    Pojasni,sta,gdje?

9. slanimarko3

slanimarko3

Zahvala:
    0
    Pol:
    Muški
    Zdravo,imam IPTV kanale(ex-yu) na ENIGMI 2 -resiver je edision optimuss OS3+ sada me zanima mogu li imati za te kanale EPG,hvala

10. NightWolf

NightWolf

Zahvala:
    4.850
    Pol:
    Muški
    Ne vjerujem da mozes imati tako ovaj epg,al opet sacekaj malo da ti neko drugi odgovori.

BUGILIJU se ovo sviđa.
Status teme:
Zatvorena za pisanje odgovora.

Preporučite stranicu