Seksi igre bez granica

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.990
10. 01. 2010 PRESS
Seksi igre bez granica

Svetske zvezde ne libe se da priznaju da obožavaju vibratore, odnose u avionu, kolima, ormaru, ali i da zbog partnera oblače kostime iz filmova

2201.jpg


Garancija dobrog seksualnog života su povremeni začini, otkrivaju holivudske zvezde. I dok Hajdi Klum praktikuje seks bilo kad i bilo gde, Skarlet Johanson na sedištu automobila, Vil Smit i Hale Beri seks u kostimima iz filmova, „očajne domaćice" Eva Longorija i Teri Hačer očaj u koji nekad upadnu odagnaju - vibratorima.
Snimanje video-kamerama u današnje vreme je jako riskantan potez jer se nikada ne zna kada bi kućni video mogao da osvane na internetu. Zvezde su u najgoroj poziciji, ali neke od njih ni to ne sprečava da snime akciju. Prsata lepotica Keli Bruk priznala je da voli da koristi video-kameru:
- Ako voliš da se gledaš, jednostavno se gledaš uživo i spojiš kameru na TV.
Ali nekim zvezdama nisu više zanimljive ni tehnologija ni seksi igračkice, a kamoli konvencionalni odnosi. Zbog toga istražuju svoju seksualnost i podjednako ih, kažu, privlače osobe oba pola. Poslednja u nizu koja je to priznala bila je seksi glumica Megan Foks:
- Nisam lezbijka, samo mislim da su svi ljudi rođeni sa sposobnošću da mogu da ih privuku oba pola.
Seksualnu privlačnost prema ženama priznale su i Lili Alen, Anđelina Džoli, a Lindzi Lohan vezu sa Samantom Ronson nije ni krila.
Malo je onih koji mogu da priušte seks pod oblacima, ali selebritiji, zahvaljujući privatnim avionima, u prednosti su nad običnim smrtnicima. Ričard Branson, Džon Travolta i Rejf Fajns veliki su ljubitelji „nebeskog seksa".
Za Skarlet Johanson ništa nije ravno seksu u automobilu.
- Volim seks u autu. Kad sam napaljena i želim nešto ludo, meni je dovoljno samo zadnje sedište - priznala je plavokosa seks ikona.
Manekenka Hajdi Klum priznaje da, kada je seks u pitanju, njoj i mužu Silu nikad nije dosadno. Seks bilo kada i bilo gde najbolji je začin u ljubavnom životu, priznaje slavni par.
- Jedno drugom samo kažemo: „Hej dušo, vidimo se u dva sata na tavanu ili u šest sati u ormaru". Nema granica - otkrila je Hajdi.
Najbolje plaćeni holivudski glumac Vil Smit priznao je da ponekad uskače u svoj kostim koji je koristio u filmu „Henkok", kao posebnu poslasticu za suprugu Žade.
- Poneo sam kostim kući, pa ga supruga i ja ponekad koristimo. Genijalno je - rekao je Smit.
I Hale Beri u seksu najviše voli da uskoči u svoj kostim superheroja. Glumica koja je glumila Storm u filmu „X-men" otkrila je da na veliko zadovoljstvo svog partnera Gabrijela Obrija nosi tu odoru.
- Da, ponekad ga nosim. Morate malo da začinite svoj život. Storm se u filmu nikad ne seksa, ali zato se Storm u mojoj kući ne suzdržava - rekla je Hale.
Eva Longorija ne odvaja se od vibratora „rebit", koji je vrlo popularan u svetu slavnih. Priznala je da je najbolji seks doživela upravo pomoću vibratora, ali to je ipak bilo pre nego što je upoznala supruga Tonija Parkera.
- Nisam uživala u seksu sve dok nisam počela da masturbiram. Pre toga nisam bila posebno seksualna. Šteta što nisam pre otkrila čari vibratora. Sada ih poklanjam prijateljicama, a one vrište od sreće kad ih ugledaju. Najbolji poklon koji mogu da im dam je orgazam - bila je iskrena Eva.
I zgodna Teri Hačer je novinarima rekla da ne traži muškarca jer lako može da se zadovolji fensi seksi igračkama. Za nju su vibratori normalna stvar, a svaka žena koja kaže da ih nema laže, tvrdi Teri.
Da brižan muž uvek misli i na ženino zadovoljstvo dokaz je Dejvid Bekam, koji je ženi Viktoriji poklonio vibrator optočen dijamantima, vredan milion dolara.

Na lečenju zbog razuzdanosti
Dejvid Duhovni, koji se proslavio glumeći FBI agenta u seriji „Dosije iks", dva puta je boravio u rehabilitacionom centru kako bi se izlečio od seksualne zavisnosti.
- Dobrovoljno sam se prijavio, u nadi da će me napokon izlečiti - priznao je Duhovni, koji je bio nagrađen „Zlatnim globusom" za ulogu Nejtan Mudija, književnika u TV seriji „Kalifornikejšn" koji je upao u krizu srednjih godina, pa između ostalog postao zavisan od žena.
Još neke njegove kolege imaju problema sa neobuzdanom seksualnom željom. To su Majkl Daglas, britanski komičar Rasel Brend, a čak je i glumica Sibil Šepard priznala da je imala ovih problema. Glumac Bili Bob Torton, dok je bio u braku s Anđelinom Džoli, zbog neobuzdane želje za seksom varao ju je sa obožavateljkama i spremačicama. Britanski pop pevač Robi Vilijams je navodno izlečen od seksualne zavisnosti.

Marija Majstorović

 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2009
Poruka
112
Zasto ovako postavljena tema???
Ja ti nisam dobar pa se moram maskirati u...?!?!?!?
 
Natrag
Top