Screen saver ne radi

Član
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
69
Pozdrav drustvo! Od pre par dana prestao mi je da radi screen saver na racunaru,nece da automatski ugasi monitor niti da ga baci u sleep mod.Proverio sam podesavanja i sve je na svom mestu ali ne funkcionise.Probao sam i sa abdejtom drajvera za graficku i nece,ubacim stariju verziju drajvera,opet nista.Na kraju sam digao nov sistem i opet nista.Koristim Windows 7 64bintni,graficka amd radeon hd 5450 1gb
Zna li neko kako da resim ovaj problem?

Pozdrav svima!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Probaj ovo:
Kod:
http://www.kako.hr/instrukcija/kako-ukljuciti-izgubljeni-cuvar-zaslona-screensaver-u-windows-xp-aktivacija-screen-savera-u-windows-xp-u-2844.html
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ma sve je to podeseno kako treba ali ne funkcionise! Da li je moguce da je nesto do graficke karte?
Probaj promeni rezoluciju.Moguce je da je i do grafike.Ugasi komp.pa izvadi grafiku i malo je obrisi gumicom za grafitne olovke,mislim na on e kontakte i s jedne i s druge strane i nekom mekanom cetkivom,kao ranije sto smo koristili za likovno,malo i slot provuci s njom,pa vidi kako ce da reaguje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
69
Probaj promeni rezoluciju.Moguce je da je i do grafike.Ugasi komp.pa izvadi grafiku i malo je obrisi gumicom za grafitne olovke,mislim na on e kontakte i s jedne i s druge strane i nekom mekanom cetkivom,kao ranije sto smo koristili za likovno,malo i slot provuci s njom,pa vidi kako ce da reaguje.
Ne pomaze nista! Ocistio grafiku,smanjio rezoluciju,cak sam i DVI kabal promenio nov i opet isto.
 
Član
Učlanjen(a)
28.01.2010
Poruka
69
Uradi onda Recovery OS-a,na datum kada ti je bilo sve u redu.
Sistem je star tri dana,od pocetka to nije radilo.Sad sam isprobao sve verzije starijih drajvera i nista.Ostaje samo mogucnost da je nesto do graficke,a sta moze biti Boga pitaj.Probacu danas da ubacim drugu grafiku pa da isprobam,koliko da odbacim i tu mogucnost.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.384
A da pokusas sa restartovanjem biosa da ne vuce neki bag sa te strane cisto razmisli.
 
Natrag
Top