Satelitska TV i kljucevi

Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
ako linija ima sve kartice koje su ti potrebne i sve rade OK to znači da je server i linija SUPER i to je velika sreća. ima linija u kojima pola kartica su "fake" ili rade sa prekidima t.j. imaju veliki odziv a mali broj kartica rade zadovoljavajuće a mi koji se razumemo u te stvari znamo i koji je razlog svemu tome. server koji ima sopstvene lokalne kartice ili peerove sa hop1 i 2 su dobri serveri ali oni koji prave lažne kartice ili uzimaju od peerova i hop 3,4 takav odziv kartice je veliki i dok prođe kroz četiri ili pet servera da bi konačno bila kod tebe , takve kartice a i linija je skoro neupotrebljiva ...
Mi koji se ne razumemo, :) imamo linije sa po npr. 3000 kartica, (2000, 1000, 700, 300, 200, 100) koje rade godinama bez prekida i otvaraju skoro sve zivo !
 
Član
Učlanjen(a)
02.11.2012
Poruka
115
Burmanne, nemoj teoretisat, budi praktičan, pošalji mi c liniju sa 091f. Unaprijed fala.
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
nemoj i ti ko onaj vic, "Što bre guraš k***c u to drvo?" - "Burazeru, vidiš da tu piše "pi***!!!" :D
piše key ali ima raznih key-ova i načini kako se key-ovi kreiraju. kod biss-a ti je cw uvek isti, kod irdeta imaš opkey na osnovu kojeg se dekriptuje ecm (menja se na 10 dana) i dobijaš dsw koji se takođe menja na svakih 1-2 sec, itd, ovaj tvoj primer je nds tivusat koji verovatno ima neki opkey na osnovu kojeg se dekriptuje ecm i imaš taj key koji se sastoji od 2x16 brojeva tj. početni dcw (16) i završno-početni dcw (16). posmatraj kako se ključ menja i videćeš foru. no za mnoge enkripcije algoritmi nisu poznati ili javni i nemogu se pomoću emulatora dekriptovati kao u slučaju bulsat-a, sport arena i još ponekih powervu kanala ;)
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
nemoj i ti ko onaj vic, "Što bre guraš k***c u to drvo?" - "Burazeru, vidiš da tu piše "pi***!!!" :D
piše key ali ima raznih key-ova i načini kako se key-ovi kreiraju. kod biss-a ti je cw uvek isti, kod irdeta imaš opkey na osnovu kojeg se dekriptuje ecm (menja se na 10 dana) i dobijaš dsw koji se takođe menja na svakih 1-2 sec, itd, ovaj tvoj primer je nds tivusat koji verovatno ima neki opkey na osnovu kojeg se dekriptuje ecm i imaš taj key koji se sastoji od 2x16 brojeva tj. početni dcw (16) i završno-početni dcw (16). posmatraj kako se ključ menja i videćeš foru. no za mnoge enkripcije algoritmi nisu poznati ili javni i nemogu se pomoću emulatora dekriptovati kao u slučaju bulsat-a, sport arena i još ponekih powervu kanala ;)
"posmatraj kako se ključ menja i videćeš foru", pa jel' onda kljuc, ili nije :)
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
jeste, dcw ključ, u pravu si! OK? al' s tim ključem ti nemožeš ništa jer se menja non-stop a napisao sam ti svrhu tog trenutnog ključa i kako nastaje i čemu služi u nekoliko sekundi ... i više se taj isti ključ neće pojaviti NIKAD...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
A, sta to pokusavas da mi objasnis ?
Citiracu sam sebe !
"Pogledaj sliku flycccama koju sam postavio, na njoj se vidi kljuc koji se menja ! (a, kad se menja, sto se brze promeni, to bolje, jer nema prekida) " ;)
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
to znači ako se konstantno i u isto vreme promeni dcw da je odziv ecm-a dobar i da ti je vlasnik lokalne kartice blizu, i da otklonim nedoumicu moj prijatelju, nisam ja mislio na tebe da se nerazumeš u cs, već nasuprot tome što znamo kako to funkcioniše samim tim što se time i baviš :)
 
Natrag
Top