Signup Now
Da bi mogli da pišete na forumu, otvarate nove teme, kao i da vidite download
linkove morate prvo da se registrujete.

Ukoliko Vam nije jasan proces registracije, molimo vas da kliknete OVDE
Ako ste zaboravili lozinku, kliknite OVDE :)

Satelitska TV i kljucevi

Diskusija u 'Internet Radio i TV' započeta od zkosca39, 26.06.2010.

1. sedam 7

sedam 7

Zahvala:
    8
    Ali isto tako ako si odjavio total zbog cene ni c linija ti nije nešto jeftinija ako hočeš da gledaš kao čovek programe bez smrzavanja i ostalog a još i eventualno motor za satelitsku košta itd itd. Naravno sa c linijom i motorom neusporedivo više toga se vidi ali i to košta. Najbolje sve stavit na papir i zbrojit što ti se najviše isplati cs IPTV ili nešt treče ;)

2. edinos

edinos

Zahvala:
    785
    Pol:
    Muški
    Moze se c linija naci i free, ali treba zato znanja :)

3. sedam 7

sedam 7

Zahvala:
    8
    Slazem se da moze free ali ako zeli da gleda bez smrzavanja slike i bez svako toliko trazenja nove c linije i ostalih smaranja pogotovo tko zeli da ukljuci i gleda nazalost najjednostavnije da kupi c liniju

4. edinos

edinos

Zahvala:
    785
    Pol:
    Muški
    Ti mislis tako, a ja mislim da se moze naci free, da extra radi i otvara sve moguce :) , samo treba znanja :)

5. Replicant

Replicant

Zahvala:
    3
    Pol:
    Muški
    Pozdrav svima, javljam se u vezi problema sa kodiranim kanalima, naime imam digitalni resiver ove marke: [​IMG] ,, [​IMG] . povezan na antenu "riblja kost" on hvata 31 kanala, sto mi je sasvim dovoljno, ali imam problem jer je 26 kanala kodirano a ostalih 5 samo mogu gledati. Tako da ima li neko resenje neko kako da dekodiram kanale, postoji li nacin i kodovi mozda. Dakle rec je o digitalnom signalu i programima. Na primer htio bi dekodirati cinestar , fox , fox life axn , nacionalnu geo, rtl, hbo, itd...Hvala unapred i sretni praznici :D

6. edinos

edinos

Zahvala:
    785
    Pol:
    Muški
    Meni je tvoje pitanje baš nejasno. Kako je moguce da je digitalni resiver povezan na riblju kost? Zar ne treba tanjir i lnb da bi mogao gledati kanale preko satelita? Postoji opcija za otkljucavanje. Ima tzv. cardshare opcija za gledanje kanala, odnosno otkljucaju se navedeni kanali :) Ustvari, jasno je da mozes ubaciti prikljucak za obicnu antenu, ali ne znam kako ti se pojave navedeni kanali preko riblje kosti, NAT GEO i sl. :)

7. mare2405

mare2405

Zahvala:
    116
    Pol:
    Muški
    to je dvb t2 zemaljska tv nije satelitska

lija74 i edinos se ovo sviđa.
  8. edinos

edinos

Zahvala:
    785
    Pol:
    Muški
    OK. Onda je jasno, onda je vjerovatno nemoguce otkljucati one kanale. Pitam se otkud ti kanali na zemaljskoj :)

lija74 se ovo sviđa.
  9. lija74

lija74 Član

Zahvala:
    388
    Trebalo bi da imas nesto vise slobodnih kanala ,tih 26 kanala je zakljucan to je deo mts paketa Koji ide preko zemaljske TV ,sa Tim setopboxsom ionako nemozes da otkljucas je nema slot za karticu ,u tih 26 kanala imas arene nesto pinkovih kanala I ostatak gluposti nije vredno pretplate od 600 dinara I to promotivno

Послато са Smartphone 3.1 Lite уз помоћ Тапатока

edinos se ovo sviđa.
  10. benes

benes

Zahvala:
    1.107

Preporučite stranicu