Sastavi za osnovnu i srednju školu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Kakvi ste likovi, pa ko ce da vam pise sastave za dzabe! Ja sam se tako zeznuo par puta, pisao sastave po narudzbini, klinci predali, skola objavila, oni pokupili nagrade, a sta ja imam od toga...? Nikada vise za dz.
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
3
hitno mi treba analiza epske pjesme "predrag i nenad" (osnovni motiv,sporedni motivi,lirske slike,stilske figure) molim vas
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Nije ni cudo sto je IQ novih generacija u padu. Ucite, citajte, citajte i samo citajte. Ne bi me cudilo da trazite i neko da vam sazvace hranu. Umesto 3 sata na FB procitajte neku knjigu to je za vase dobro a ne za nase.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
9
sreca je xa mene .........da za mene ko na grani jabuka ko bulka crvena u zrelom zitu na dohvatu mojih ruku , tako blizu a tako daleko . .........
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
1
pomozite mi oko neke teme kao na primer moj zivot je...ili zivot je lep...u tom fazonuu xD unapred hvalaa:D
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1
molim vas treba mi hitno do veceras teme: Kada ti je najteze u zivotu ne zaboravi da si covek i da to moras ostati i srecna buducnost ne dolazi sama nju treba osvojiti . . . posalji te na adresu damjandaki@hotmail.com . . . unaprijed zahvalan :)
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1
treba mi sastav na temu ''danas,kada sam na zavrsetku skole,moja ocekivanja i strepnje''plzzz...
 
Član
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1
ima li iko ikakav link na temu "U CUTANJU JE SIGURNOST" ... citat "Most na Zepi" - Ivo Andric .....

hiitno mi treba :( pls pomozite bilo sta .... :p
 
Član
Učlanjen(a)
04.04.2009
Poruka
0
Treba mi hitno sastav tema je "Kritikovali su me zbog" za prvu srednje....MOLIIIIIIM VAAAAS!!!!! :))) HVAAAALAAA UNAPREEEED....
 
Poslednja izmena:

Ete

Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1
Da li neko ima slucajno sastav vezano za #neku# pricu.Ali da ta prica nepostoji u smislu da nije je pisao #pisac# vec ucenik....?Bilo sta?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top