ŠARRDY (Poelbuster 2), ZLOGLASNI PROGONITELJ ADVENTIZMA

Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Pošto sam molio Adventiste, naročito Miku32, da otvori temu o meni, najmanje 20 puta. I pošto mi on nikada nije izašao u susret, evo moram to učiniti ja.
Moram se zahvaliti i Vanhelsingu G, za ideju:
Nisi uspeo Mikane!Onda bi trebao da okrivis i Veru021! pokusao si malo drugu smesu,ali posto ti nije uspelo pokusavas drugu varijantu.

Pa sta i da je bio adventist sta stime oces da kazes?Vera je takodje bila adventist,i sta dalje?ti si bio pravoslavac i sta dalje?vazno je jedno biti Hristov,Izabeleta ga je procenila kao protestanta,i sta dalje?

Sardi je u vasim ocima postao POELBUSTER 2 zasto?jer vasa sekta nevoli kad otkrivaju istinu o jeresi,razumem te izgubices platu-honorar.

Tako da draga braćo Adventisti izvolite:
Pišite o meni šta vam srce ište, ali molim vas zato ostavite temu Adventisti na miru, već da tu temu ostavimo za šta je i namenje.

Hvala unapred, pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2010
Poruka
317
momce dajes sebi suvise veliki znacaj,sto bi rekli Crnogorci malo si se prejcenio coce
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2010
Poruka
2.919
Што би се могло закључити да многи адвентисти прате постове, али немају дозволу да учествују...

Прате и анализирају када се негде "саплетемо".
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
momce dajes sebi suvise veliki znacaj,sto bi rekli Crnogorci malo si se prejcenio coce


Ooooooooooooooooo!poznati adventist se tek pojavio na temi o Sardiju? a gde si na temi Adverntisti?

Sto je tamo tvoja persona nema?mislis da neznam ko si bratko?znam te s drugih foruma,a ovde takodje,prvi si koji si se javio,onoj kome najvise Sardy smeta.

A sardi je vec ukapirao ko si.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2011
Poruka
702
Што би се могло закључити да многи адвентисти прате постове, али немају дозволу да учествују...

Прате и анализирају када се негде "саплетемо".

Ima ali je pod drugim?Pogodi?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Momci, ovo je PF Religija. Ovdje se ne može pisati o Šarrdy-ju, pošto on, koliko ja znam, nije svetac. Možete ovu temu iskoristiti da raspravljate o religiji, vjeri, njihovim sličnostima i razlikama, jereticima, žilotima, vjerskim fundamentalistima raznih vrsta i td., ali ako budete raspravljali o Šarrdy-ju i Poelbuster-u, tema će biti brisana.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2011
Poruka
1.562
Momci, ovo je PF Religija. Ovdje se ne može pisati o Šarrdy-ju, pošto on, koliko ja znam, nije svetac. Možete ovu temu iskoristiti da raspravljate o religiji, vjeri, njihovim sličnostima i razlikama, jereticima, žilotima, vjerskim fundamentalistima raznih vrsta i td., ali ako budete raspravljali o Šarrdy-ju i Poelbuster-u, tema će biti brisana.
Ako si konstatova da ja nisam svetac, i upozorio nas da ćeš brisati temu, onda mi odgovori zašto isto nisu reagavao kada se raspravljalo o meni na temi Adventisti !?
Zar sam tamo svetac !?
A na ovoj temi nisam.
Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
31.12.2011
Poruka
1.534
Momci, ovo je PF Religija. Ovdje se ne može pisati o Šarrdy-ju, pošto on, koliko ja znam, nije svetac. Možete ovu temu iskoristiti da raspravljate o religiji, vjeri, njihovim sličnostima i razlikama, jereticima, žilotima, vjerskim fundamentalistima raznih vrsta i td., ali ako budete raspravljali o Šarrdy-ju i Poelbuster-u, tema će biti brisana.

Jurka a kako se moze na temi adventisti pisati o Sarrdy????o pravoslavlju,o cemu hoces samo kad oni spamuju,koliko smo puta namerno ti nagovestili o tome a ti nista?? a ovde odma dajes zabranu?pa budi fer prema svima,sta ja ima da diskutujem o Sarrdyju na temi adventisti?a oni to Sarrdy,pravoslavlje.

Tacno je da Sarrdy nije religija,nauka,ali neka onda diskutuju o adventistima a ne o Sarrdy.

Pozdrav od Gere.

P.S

Ti si nurednik i imas gumicu sa dve strane budi fer pa je koristi sa obe strane.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top