Samsung Galaxy Y hard bricked

Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Pozdrav svima.Imam veliki problem sa ovim telefonom.Naime sve je bilo u redu,sa Google Play-a sam skinuo neki launcher,kad sam ga pokrenuo telefon se ukocio i nije uopste reagovao ni na dodir niti na bilo koje dugme kad pritisnem.Onda sam izvadio bateriju i kad sam je vratio ne mogu uopste da ga upalim.Pokusavao sam sve POWER+VOLUP+Home i Power+Voldown+Home i sve ostalo sto sam nalazio po forumima i nista.Znaci nista se ne desava,ekran se uopste ne pali,niti se cuje neki zvuk niti bilo sta.Da li neko zna sta je mozda u pitanju,da li moze i da li se isplati popravka?Inace telefon sam uzeo u Vip-u pod garancijom je jos nekih 4-5 meseci,ali ne znam da li ce da je prihvate posto je telefon rootovan.Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Brate ne vredi mi ovo,jer je ovo za soft brick kad mozes da udjes download mode,a ja ne mogu nigde.Ja cu ga odneti nije problem,nego me strah da ga oni ne poprave pa da kazu menjan software bla..bla.. ne vazi garancija,moras da platis toliko i toliko,kad ovaj polovan ne znam dal vredi 30-40e.Najbolje bi bilo da mi daju da obnovim ugovor 6 meseci pre isteka,da se resim ove bede:) i androida uopste.
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Telefon koji trenutno koristim ,sam root-ovan predao na reklamaciju zbog problema sa slusalicom.Nisu me nista cimali oko menjanja systema i root dozvole.Vratili mi ga popravljenog bez problema. Inace u Vipu su mi ponudili 3meseca unapred da produzim ugovor .
 
Učlanjen(a)
10.04.2010
Poruka
291
Aj mi samo kazi "vidi" li ga komp kad ga prikljucis preko usb-a .Ono,u Device Manager....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Ne vidi ga uopste u device manager-u,niti u My Computer...Probao sam i sa i bez sim kartice,mem. kartice,nista.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2011
Poruka
8
Da li si pokušao da izvadiš bateriju i da je ponovo vratiš i pokušao da ga uključiš na punjač?
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Sve sam pokusao nista nije vredelo,sad je u servisu cekam da vidim sta ce da bude...
 
Član
Učlanjen(a)
11.02.2013
Poruka
65
Da odgovorim sam sebi...Telefon je stigao iz servisa,crkla je osn.ploca,zamenjena je i sad radi sve ok....
 
Natrag
Top