Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Če,izađi napolje i tamo počni da lupaš,unutra nema vajde.

Napolju je radnja fabule.;)

Dal mi je milo,ih kakvo pitanje,pa jednom i ja da pobedim,naravno,polako ali sigurno rastem ko komlov.:D
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Če,izađi napolje i tamo počni da lupaš,unutra nema vajde.

Napolju je radnja fabule.;)

Dal mi je milo,ih kakvo pitanje,pa jednom i ja da pobedim,naravno,polako ali sigurno rastem ko komlov.:D
Pa, baš si ga zakukuljila - em se koristi em se ne koristi..., kako da se čovjek tu snađe? Nego hajd' reci, to što se i koristi i ne koristi, nalazili se isključivo u kući?
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Dal mi je milo,ih kakvo pitanje,pa jednom i ja da pobedim,naravno,polako ali sigurno rastem ko komlov.:D
Jao, od miline nećeš moći da spavaš:D

Da li je to neki drveni kolac?

Pa, baš si ga zakukuljila - em se koristi em se ne koristi..., kako da se čovjek tu snađe? Nego hajd' reci, to što se i koristi i ne koristi, nalazili se isključivo u kući?
Čitaš li ti, šta ti je žena rekla...To se nalazi napolju...Reko' da ti prevedem, namam kad da ti crtam...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Kod mene je magla ljuta,ne znam kako je kod vas.
Nije kolac,rekoh nije predmet.A što se tiče spavanja,tu si u pravu,neče me ni kamilica spustiti sa ovoga.:D
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kod mene je magla ljuta,ne znam kako je kod vas.
Nije kolac,rekoh nije predmet.A što se tiče spavanja,tu si u pravu,neče me ni kamilica spustiti sa ovoga.:D
Mnogo mi je teško da sama pogađam tvoju reč (Jurivaku ne računam, on je u ''magli''), zato ću sada morati da napustim net...

Da li je to neka biljka sa drvenastim stablom, kao na primer neki žbun, živa ograda, tako nešto,...nemam pojma...
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Bravo Nado,umalo da zaboraviš na sopstveni postulat.
Evedra je ograda od živice.
 
Natrag
Top