Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
To se radi dama i ne radi se vjerskim licima. Nađi u SZ da se neko klanjapo ili ljubio ruke svešteniku.



Vidiš da su se roditelji djece sablaznili.



Kod mene se to nije učilo, hrišćani se ne klanjaju i ne ljube ruke vjerskim licima.



Gluposti ne trebam ni da znam.



Sram bilo ovog popa.



Vi ružite sami sebe.

:assassin:

Ti si neverovatno, ali neverovatno pokvaren covek!

Da je to obicaj u srba, svedoci i Vuk Karadzic:

" Младу изводи девер и она прво прилази свом оцу те га љуби у руку, а затим кума.."

Obicaj koji je prestao da se vrsi samo dve generacije pre mene..

A to sto tebe nisu ucili tako i sto se ti toga gadis, znaci da nikakve veze nemas ni sa pravoslavljem ni sa obicajima ni sa srpstvom.
A ni ovaj koji se u tim novinama zali da Boze moj pop trazi da mu se ljubi ruka...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Moj stav po pitanju Tripovog pisanja je poznat, i ja se ogradjujem o takav nacin pisanja.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Moj stav po pitanju Tripovog pisanja je poznat, i ja se ogradjujem o takav nacin pisanja.

A jesm ja koga uvrijedio? I šta nekog briga jel se ti ograđuješ ili ne. Hvalio si Mireta kako je fin eto kako je fin.

Naravno ne moraš ti vidjeti šta je on meni rekao. Ja to njemu neću nikada. To je njegov problem. Nema nauku pa raspravu svodi na lični nivo I neće ti uspjeti da ga prevedeš tamo gdje si ti.

Odgovorio sam bezumniku po bezumlju njegovom.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.260
Bezumlja se ja nacitah jedino od tebe ovde. Laodikeja hvala Bogu pise normalno na forumu, cita postove i posteno na njih odgovara..

Ti to nisi u stanju, da je belo ti ces tvrditi da je crno "u inat", e to je vrhunac bezumlja...
 
Natrag
Top