Religijske vesti ( vesti vezane za religiju )

VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Bog moze izliti svoje sudove kada ljudi preteraju, i to nema veze sa mojim losim duhom, jer ja ne gajim u sebi ni osvetoljubivost, a jos manje duh mrznje prema ikome.
Cak sam naglasio - da je hvala Bogu sto niko nije nastradao u ovim pozarima.

Inace - Bog jeste u ovom vremenu poceo da izliva svoje sudove na zemlju, i prilikom onog velikog zemljotresa u Japanu, tada se dogodio jos jedan zemljotres, i to upravo u australiji, u mestu pod imenom "KRAJSTCHURCH" sto znaci "Hristova crkva" cime je pokazao da ce se u ovo vreme izliti sudovi na lazno otpalo Hriscanstvo ( simbolom Krajstchurca ), i mnogobostvo ( simboom Japana ).

U vreme neposredno pre izbijanja pozara u Hilandaru - bila je organizovana opsta hajka protiv Adventista i sekti, jer su Adventisti drzali odredjena predavanja u Beogradu i drugim mestima, cak su razbijani i prozori na crkvama, i bilo je i fizickih napada na Adventisticke propovednike.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Eh,Mire...Mire...
NIKAD od tebe verski fanatik neće biti...pa kakav si ti to čovek?
Ti bi da niko nezna datume i da Isusova reč uvek bude u pravu...ni Adventista nikad od tebe neće biti.
Zar ti neznaš da preko crvenog telefona Bog javlja svom uskom krugu saradnika oko ponoći kojeg datuma će šta biti pa šta i ako se pogreši koji datum vrlo važno stavi se neki drugi i uvek imaju istinu za drugo vreme ako ona prva istina nije valjala krivica se na Boga prebaci.

Od 2011 jedan veliki prorok reče kreće izlivanje sudova na tradicionalne crkve i sad mu radost jer ako bi neko zapalio još 4-5 crkvi on od radosti nebi mogao zaspati.
Šta će tek biti kad masoni odrade za Vatikan ovo ujedinjavanje pod okrilje jednog Boga tako što će masoni Islamistima reći da im je ISTI BOG a za uzvrat sveta fotelja će potegnuti za rukavsvoju bratiju preko bare da lokalno izglasaju potvrdu kako nedelja koju odmaraju desetinevekova zvanično postaje dan odmora i tad će Jelenini pilići da dobiju krila jer rod nevernički ne čuje da ČOVEK BEZAKONJA koji seda u Jerusalimski hram Jevrejima menja vremena i zakone i njima da daš šljivu i kažeš da je banana oni će trčati i nuditi tu malu plavu bananu a svakom voćaru će biti jasno da oni ne razlikuju čelo od pete.

To sto kazes da se vodila hajka protiv adventista, prvi put cujem..

Ti bracika živiš u Vojvodini i NEZNAŠ da lovci svaki put kad čuju da se pojavila ta divljač u besnom stanju prave hajku i odstreljuju bolesnike.Vidiš neki primerci su pobegli lovačkoj hajci.

Inace - Bog jeste u ovom vremenu poceo da izliva svoje sudove na zemlju, i prilikom onog velikog zemljotresa u Japanu,

Znači ipak priznaješ da veštica lagi jer se nisi upecao u njen datum već imaš svoj.
Veštica reče kako je Lisabonski zemljotres bio otvaranje 6-og pečata iako se nebo nije otvorilo a i zašto bi moralo biti po Bibliji i eto ti iako se nebo ne otvori niti ispuni rečeno iz šestog pečata ti uskoči u SEDMI i sipaš čaše...smanji malo alkoholu i pusti čaše i flaše pa kad se otrezniš dođi i pitaj šta ti nije jasno uvek smo ti na usluzi.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Bog moze izliti svoje sudove kada ljudi preteraju...

U vreme neposredno pre izbijanja pozara u Hilandaru - bila je organizovana opsta hajka protiv Adventista i sekti..

Tvrdis da je Bog poceo izlivanje sudova, malo si se preracunao...

Da Bog baca vatru sa neba, sam Hristos te demantuje, jer on NIKADA nije takvo sta ucinio.

Bog moze ''ukloniti zastitu'' ali ne ''uzrokuje nevolju'':

''KAD SE KUSA , DA NIKO NE GOVORI BOG ME ISKUSAVA.. JER ON NIKOGA SAM NE ISKUSAVA''

Jel vidis kako te Bozja rec demantuje?

Bog ne izliva svoje sudove, jer jos nije vreme za to, kada nastupi vreme, dogadjaji ce se brzo odvijati i to tako da ce svima biti jasno zato se to desava, i da je pred vratima, pa ce vikati gorama i planinama da ih zatrpaju...
Stavise svet ce tada biti ujedinjen u obozavanju satane, i dobro ce znati zasto se to desava, a mali ostatak progonjenih Hriscana ce se skrivati od njih...
Sem toga i antihrist i lazni prorok i ostali ce biti na svom mestu...
Antihrist ce nuditi spas, i varati ovo malo vernih sto je ostalo, kao da je on Hristos i da je dosao da ih spasi..
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Sto rekoh trekoh, to je Bozje otkrivenje koje je dao.

Nista rec Bozja ne demantuje, jer Isus dolazi, i sudovi ce biti sve jaci i intezivniji, a poznato je da je u proslim danima bilo cetiri zemljotresa u cetiri dana zaredom.

Bog jeste ljubav, i on ne kusa nikog, ali tu se ne radi o sudovima - vec o iskusenjima, sudovi se izlivaju i oni su u bibliji opisani kao znaci Hristovg dolaska, i otkrivenje govori o tome.

Kao sto se Hristov dolazak odlaze - tako se odlazu i dogadjaji posledka, ali je Bog objavio da nece vise biti odlaganja, vec da Isus dolazi u ovom vremenu.. Amin!
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Sto rekoh trekoh, to je Bozje otkrivenje koje je dao.

Nista rec Bozja ne demantuje, jer Isus dolazi, i sudovi ce biti sve jaci i intezivniji, a poznato je da je u proslim danima bilo cetiri zemljotresa u cetiri dana zaredom.

Bog jeste ljubav, i on ne kusa nikog, ali tu se ne radi o sudovima - vec o iskusenjima, sudovi se izlivaju i oni su u bibliji opisani kao znaci Hristovg dolaska, i otkrivenje govori o tome.

Kao sto se Hristov dolazak odlaze - tako se odlazu i dogadjaji posledka, ali je Bog objavio da nece vise biti odlaganja, vec da Isus dolazi u ovom vremenu.. Amin!

Objavio je tebi, nama nije..
U prorockom lancu se svaka pojedinost mora ispuniti i slediti tok dogadjaja a ne da se stvari desavaju preko reda kao kod tebe, a jos manje da to bude neraspoznatljivo onima koji posmatraju..
Time se obsmisljava svaka svrha izlivanja sudova, tj. ako samo ti znas a mi ne znamo..
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Sto rekoh trekoh, to je Bozje otkrivenje koje je dao.

Nista rec Bozja ne demantuje, jer Isus dolazi, i sudovi ce biti sve jaci i intezivniji, a poznato je da je u proslim danima bilo cetiri zemljotresa u cetiri dana zaredom.

Bog jeste ljubav, i on ne kusa nikog, ali tu se ne radi o sudovima - vec o iskusenjima, sudovi se izlivaju i oni su u bibliji opisani kao znaci Hristovg dolaska, i otkrivenje govori o tome.

Kao sto se Hristov dolazak odlaze - tako se odlazu i dogadjaji posledka, ali je Bog objavio da nece vise biti odlaganja, vec da Isus dolazi u ovom vremenu.. Amin!

Nereče dan i sat?
Znači prosipaš čaše opet...kloni se alkohole čoveče.
Sve su ovo Lakiću nevernici,evo ja sam na tvojoj strani da te branim jer ti niko ne verujea stvarno je izgorelo mnogo kuća icrkava u zadnjh 100 godina i već ceo vek se prosipaju po stolnjaku čaše i nije to lako stalno brisati prosutoa ovi nas u toj muci ne razumeju.

Neboj se tu sam da te branim i potvrđujem kako svaka farba koja se prospe u reke ofarba iste čak i jaja poprime razne boje u zavisnosti od farbe.Nećeš verovati ali da izvineš kod mene na stolu ima jaja u tri boje i to je još jedan siguran pokazatelj čuda i čaša.
Ovi Sisavci-Isisovci su sigurno kamuflirani Milerovi Turci koji će 15o godina carovati bez da ikoga ubiju to je dvojno ispunjenje kao što ti kažeš.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Objavio je tebi, nama nije..
U prorockom lancu se svaka pojedinost mora ispuniti i slediti tok dogadjaja a ne da se stvari desavaju preko reda kao kod tebe, a jos manje da to bude neraspoznatljivo onima koji posmatraju..
Time se obsmisljava svaka svrha izlivanja sudova, tj. ako samo ti znas a mi ne znamo..

Nije samo meni, vec nekoliko nezavisnih osoba koje je Bog podigao za rad u delu.
Jedna je u Nemackoj, i nasa otkrivenja se podudaraju.

Nema nista preko reda, to je insinuacija.

Ceo svet ce uskoro biti obavesten od samog tvorca.
 
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Nije samo meni, vec nekoliko nezavisnih osoba koje je Bog podigao za rad u delu.
Jedna je u Nemackoj, i nasa otkrivenja se podudaraju.

Nema nista preko reda, to je insinuacija.

Ceo svet ce uskoro biti obavesten od samog tvorca.

Moj Tvorac je SVE verujuće obavestio preko svojih proroka a nevernike obaveštava njihovo nadahnuće sa Oriona.Naš Bog radi JAVNO a tvoj mesija TAJNO pojedincima na uho.
Naravno da takvih ima po celom svetu a ne samo u Nemačkoj.Bog podigao za delo pogađače koji izvrću reč i prekoreda uskaču....Lakiću,kloni se oktana pređi na vodu.

Podudaraju :roll::beee:

Božji ljudi iz istog izvora nose ISTE ne podudarne stvari.
Proveri datume kod svih vas fanatika i onda rešavaj ukrštenicu pitajući svog mesiju ko vam razbaca datume...:assassin:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.259
Nije samo meni, vec nekoliko nezavisnih osoba koje je Bog podigao za rad u delu.
Jedna je u Nemackoj, i nasa otkrivenja se podudaraju.

Nema nista preko reda, to je insinuacija.

Ceo svet ce uskoro biti obavesten od samog tvorca.

Ja ne videh kod tebe nista po redu na zalost...
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Pricas kojestarije kao i uvek.
Govorio sam o otkrivenju koje je Bog dao i meni i jednom bratu u delu u Nemackoj u vezi sudova Bozjih, i to nije tajno, vec se to danas iznosi kao vest, uz ostale.


Bog javlja svoju volju i namere u delu Bozjem ozbiljnim i posvecenim ljudima, nije ni cudo sto u tebi vlada toliko neverstva pored toliko neozbiljnosti, ironije, i neuljudnosti..
 
Natrag
Top