Raskid,pomoc.

Član
Učlanjen(a)
19.12.2012
Poruka
12
U pravu si da ona mene stvarno voli toliko i da nam je sudjeno ma nema sanse da bi se zadovoljila,pa ja nju toliko volim da mi nebi dosadila za 100 godina,mozda i treba da promenim vise partnera pa nije to neko dzabe izmislio,i koja je poenta da budemo zajedno ako ona ne ludi zamnom,pa valjda zelim devojku koja ce ludeti zamnom i uciniti da budem presrecan,bitno mi je da sam imao eto ovu vezu koja me je dosta toga naucila,prosao sam sva moguca iskustva s njom tako da znam sta da ocekujem u buducnosti.sada cu patiti dugo vremena,i trenutno sam razocaran u devojke i nemam nameru da imam skoriju vezu...sreca pa imam prijatelja koji je prosao kroz isto pa ce mi on pomoci da prebrodim ovo...ali znas ''teto'' tesko je leci uvece i probuditi se i samo razmisljati o tome,danas sam vec spakovao sve poklone,stvari,uspomene od nje u kutiju i odneo na tavan.

jos jedno pitanje,kako da znam da mi se ovo isto ''zasicenje'' nece desiti u sledecoj ako bog da duzoj vezi ?
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
To ne možeš da znaš, ali na vezi treba raditi. S vremenom ćeš shvatiti o čemu pričam.
Ni ja nisam sigurna da mi se to nikada više neće desiti iako sam u odličnoj vezi/braku već skoro deset godina.
Ne smeš o tome unapred da razmišljaš i ne smeš kroz ovo osećanje da gledaš sve ostale devojke.
Znam da ćeš ih kroz nju gledati, jer ona je "model" za sve ostale. Bićeš ti opet povređen, ali i povređivaćeš, jer je u ljubavi sve to normalno. Nekad ti se to desi potpuno nenamerno. Nisi hteo nekoga da povrediš, a ipak si to učinio. Sve je to život i iz svega treba izvući pouku, ali ne treba crno gledati na sve, ako si jednom bio povređen.
Biće sve u redu, daj sebi vremena.
Idi, budi sa gostima, bar ćeš na neko vreme malo skrenuti misli sa ovoga.
A naravno da ćeš se još dugo buditi i legati sa istim mislima. Ali ćeš isto tako potpuno iznenada (i sigurno ne skoro), jedno veče leći sa mislima o nekoj drugoj...
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2012
Poruka
12
hvala vam u svakom slacaju sto ste podelili vase iskustvo samnom mnogo mi znaci.

sve najbolje zelim,nadam se da cemo pricati o jos nekoj temi na ovom forumu :)
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
Nema na čemu, drago mi je ako sam uspela da ti pomognem, zbog toga i jesam ovde.
Ne moraš da mi persiraš, ovde je to potpuno nepotrebno.
Naravno, pogledaj malo čega sve ima, možda nađeš nešto zanimljivo pa se nađemo i na nekoj drugoj temi.
Svako dobro ti želim.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Ona je jedna od devojaka u nizu, raduj se sledecoj koja dolazi.
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2012
Poruka
12
evo,proslo je nesto vise od 2 nedelje od raskida,definitivno vise ne razmisljam o njoj,ne placem ne patim,krenuo sam dalje.
Ali danas sam saznao da jos od pre 7 dana znaci ni 7 dana posle raskida ima novog decka,to je inace njen dobar prijatelj s kojim je pre govorila da nikad nebi mogla da bude i uvek mi je zamerala sto sam ljubomoran na njega i sto smatram da su musko zenska prijateljstva nemoguca i eto sad je s njim,a decko inace pije pusi duva,imao je probleme sa svim zivim,ne znam sta joj se desava sto se toliko promenila,danas sam pukao i rekao joj da ne zelim da cujem za nju ikad vise,da je mrzim i da se ponasa kao kurva,zbog toga mi je bilo krivo pa sam se izvinuo.mozda sam preterao s time,ali ona je uradila nesto mnogo gore,sto je najgore odbacila je sve nase zajednicke prijatelje tj oterala svojim ponasanjem.

ja sam krenuo da se bavim sportom vise,pomirio sam se s tim,sad i da hoce nekad nebix se pomirio s njom jer sam uvideo kakva je osoba,msm posle 3 ipo godine naci nekog tek tako,pa imaj bar postovanja prema strani koja pati.
 
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
tako ti to inace bude, ocigledno nije zelela tu vezu ako je tako brzo mogla to da uradi,a druga stvar nista neznas da to nije radila dok jos niste raskinuli.pogledaj moju temu mozda ti pomogne, sta znaci prevara i da li je oprostiti, odmah ispod tvoje teme.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
chandler1991,



ti si krenuo dalje, i o njoj više nemoj da brineš. Sve što je uradila, uradila je jer je tako sama htela. Gledaj sebe.
 
Član
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruka
2
Veruj da je to najbolje sto je mogla da ti uradi. Da nije nasla odmah zamenu, jos bi ti sedeo kuci i razmisljao o tome kako da se pomirite. Ali posto si video i cuo u kojem pravcu je ona krenula, samo ti je olaksala i ubrzala citav proces, a ti si uspeo da sacuvas dragoceno vreme.
 
Član
Učlanjen(a)
19.12.2012
Poruka
12
upravo tako,proslo je skoro 2 meseca od raskida,i potpuno sam je preboleo,nisam ocekivao da ce to tako brzo proci ali ocigledno je da vreme leci sve : )
 
Natrag
Top