Rapidshare,Cryptload,US Downloader i rad sa njima

Član
Učlanjen(a)
23.10.2009
Poruka
1.832
povodom jdownloadera...

i ja koristim jdownloader mada ocigledno ne koristim sve njegove mogucnosti,naime ja cekam 15 minuta i cekam i cekam...:(
kako da ne cekam?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
i ja koristim jdownloader mada ocigledno ne koristim sve njegove mogucnosti,naime ja cekam 15 minuta i cekam i cekam...:(
kako da ne cekam?

U JDownloaderu imas vec uradjene skripte za 1400 rutera pa moras pronaci svoj i napraviti precicu ka njemu.....posto vec nemas IPchanger fajl.....Moras biti preciznija i reci bar koji ruter imas da bi blize mogli pomoci...
 
Član
Učlanjen(a)
23.11.2009
Poruka
2
ja sam skonto kad sam skino od tebe boki onaj usdownloader da on ima trojana
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ja sam skonto kad sam skino od tebe boki onaj usdownloader da on ima trojana

Nema sanse da ima ......on meni radi vec punih godinu ipo...U racunari imam Nod 4 smart i u pozadini Avast.....nisu ga nikada detektovali.....

Skinut je za kratko vreme 60 puta i niko to nije rekao......bar ne meni........





Uostalom ako mislis da ima.....obrisi i potrazi na drugom mestu.......neznam sta drugo bih mogao jos reci......
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
18
Imam veliki problem sa USDownloader-om. Naime perogram je savrseno radio do pre nekih mesec dana. Kada ubacim link samo mi prikaze u donjem uglu poruku:
GETTING THE LINK...LOOKING FOR THE SITE...
Nece ni da mrdne sa skidanjem.Sta sve nisam probao i nista. Inace koristim IPCHANGER-ETH fajl za rekonekciju rutera i on radi svoj posao OK, ali me cudi da USD uopste nece da pocne sa skidanjem! Molim za pomoc ako neko moze da mi pomogne! smile3
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Imam veliki problem sa USDownloader-om. Naime perogram je savrseno radio do pre nekih mesec dana. Kada ubacim link samo mi prikaze u donjem uglu poruku:
GETTING THE LINK...LOOKING FOR THE SITE...
Nece ni da mrdne sa skidanjem.Sta sve nisam probao i nista. Inace koristim IPCHANGER-ETH fajl za rekonekciju rutera i on radi svoj posao OK, ali me cudi da USD uopste nece da pocne sa skidanjem! Molim za pomoc ako neko moze da mi pomogne! smile3

Pokusaj da mu uradis updejt novih skripti........pa ga onda startuj i javi dali ima promena.....
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
18
Boki pokusao sam da apdejtujem nekoliko puta rucno na opciji update u podesavanju i to sa razlicitih servera:
???? Blackmanos!
Index of /USD
Universal Share Downloader - Dimonius page
http://www.dimonius.ru/USD/
Ali i dalje nece. Pomislio sam da ga ne zeza mozda antivirus ESET SMART SECURITY. Njega sam deinstalirao i ponovo pokrenuo USD ali nece. Neznam da mi nije telekom mozda zakljucao neke rutere pa da mozda zbog toga nece. Ovaj program sam koristio vise od godinu dana i radio je perfektno do nedavno kada sam reinstalirao windows i normalno podesio novi kao sto je bio ranije ali USD ni da mrdne. :( Neznam sta da radim!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Boki pokusao sam da apdejtujem nekoliko puta rucno na opciji update u podesavanju i to sa razlicitih servera:
Blackmanos!
Index of /USD
Universal Share Downloader - Dimonius page
http://www.dimonius.ru/USD/
Ali i dalje nece. Pomislio sam da ga ne zeza mozda antivirus ESET SMART SECURITY. Njega sam deinstalirao i ponovo pokrenuo USD ali nece. Neznam da mi nije telekom mozda zakljucao neke rutere pa da mozda zbog toga nece. Ovaj program sam koristio vise od godinu dana i radio je perfektno do nedavno kada sam reinstalirao windows i normalno podesio novi kao sto je bio ranije ali USD ni da mrdne. :( Neznam sta da radim!

Vidi.........ja koristim USDownloader,Cryptload i JDownloader.......i sve na isti ipchanger fail menjam IP adresu.Desavalo mi se visa puta da zeza poneki program od njih......ja predjem na drugi.i tako u krug......U zadnje vreme koristim JDownloader takoda US nisam ni koristio zadnjih mesec ,dva............Probaj ga pobrisati i skini ponovo.....i uradi updejt posle instalacije......ako zeza imas alternativu u Cryptloadu i Jdownloaderu koji nista nisu slabiji ......cak za Jdownloader reci pohvale.....naravno sa istim ipchanger fajlom...
 
Član
Učlanjen(a)
30.11.2009
Poruka
18
Evo upravo isprobavam JDownloader. Javljam cim isprobam dal ce on da odradjuje posao. smile3 Hvala Boki na podrsci nama amaterima!
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
On radi bez problema na Huawei MT882kod mene...a evo sada i kolegi sa foruma dragans sredio.......znaci ok je.......a pre neki dan sredili jedan Huawei 510...i na njemu radi........kao i na 520........bitan je samo ipchanger fail ako zanemarimo skripte.......koje poseduje Jdownloader.......
 
Natrag
Top