PVR IPTV Simple i Live TV u XBMC

Član
Učlanjen(a)
02.09.2013
Poruka
9
Zdravo,ja sam nov na forumu.
Imam atv2 xbmc livestream addon.
Mogu sa time da uhvatim nase kanale???
Sta treba da uradim ili da imam da bi radili?

Hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
9
ja sam jos gori ja ne znam ni tv podesiti ni listu kanala nista :)
moze nekakva detaljna pomoc na private ili ? hvala
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.942
Po mom skromnom iskustvu xbmc je primarno napravljen zbog adonsa a live tv i nije bas najsrecniji nacin gledanja, bar zasada.
A adonse je Boki tako obradio da se tu nema sta dodati, samo procitati i podesavati korak po korak.
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
9
ma sve to znam i ok su podesavanja ali me zeza oko onih kanala i dodavanja i to ne znam gdje se strimovi prave(tj imaju li gdje da se skine sve fino upisano u notepad) i kako uopste ide to da se gleda tv online :)

isao sam od prve do 23 strane al me to oko tv i domacih kanala zeza pravo :(
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Imao sam problem sa nekim linkovima koji se nisu mogli pustiti u pvr.iptvsimple. Rijesio problem instalacijom najnovije verzije XBMC-a (13 Gotham) i najnovije verzije pvr.iptv simple add-ona (pvr.iptvsimple.1.8.1.win32). Sada sve radi kako treba.

ima jednu manu jos ovaj Gotham 13 alpha6....ne mozes refresati listu kanala u slucaju ako dodas neki novi kanal ako gledas preko pvr.iptvsimple plugina....zato sam se vratio na Frodo 12.2.....
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
ma sve to znam i ok su podesavanja ali me zeza oko onih kanala i dodavanja i to ne znam gdje se strimovi prave(tj imaju li gdje da se skine sve fino upisano u notepad) i kako uopste ide to da se gleda tv online :)

isao sam od prve do 23 strane al me to oko tv i domacih kanala zeza pravo :(

pokusaj jos ovde malo procitati upustva sa radom oko pvr.iptvsimple plugina....
Kod:
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=156218
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Po mom skromnom iskustvu xbmc je primarno napravljen zbog adonsa a live tv i nije bas najsrecniji nacin gledanja, bar zasada.
A adonse je Boki tako obradio da se tu nema sta dodati, samo procitati i podesavati korak po korak.
Pozdrav
Hehe...ne bi se bas slozio s tobom,al ajd svako ima svoje misljenje. Ja mislim da je samo problem u kvalitetnim strimovima i nista vise,znaci ako imas dobar strim on ima da ide ko podmazan u Live TV preko pvr.iptvsimple
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
9
pokusao sam tamo ali ne radi, kaze da ni jedan pvr klijent nije startovan :)
izvinjavam se zbog silnih poruka ovdje ali fali mi jos par pa da mogu i privatne sibati, a tada ce biti lakse da mi neko objasni :)
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
pokusao sam tamo ali ne radi, kaze da ni jedan pvr klijent nije startovan :)
izvinjavam se zbog silnih poruka ovdje ali fali mi jos par pa da mogu i privatne sibati, a tada ce biti lakse da mi neko objasni :)
Ako si instalirao pvr.iptvsimple preko zip fajla onda ga nakon toga moras i ukljuciti. To ovako radis System/Add-ons/Disabled Add-ons/PVR Clients/PVR IPTV Simple Client/Enable a u configure ubacujes listu,epg i logo slicice,naravno ako imas sve to. Pozz
 
Natrag
Top