punjenje telefona

Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
28
Molim za pomoc, imam Samsung E250 i kada ga stavim da se puni naizmenicno se ukljucuje i iskljucuje punjenje, zamenio sam punjac i ponovo isto. Nekad se desi da uopste ne zapocne punjenje a ponekad puni tek posle nekoliko minuta stajanja na punjacu. da li je regulator punjenja, baterija ili nesto trece?
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Hmmm, ja bi rekao da je problem u kontaktu. Probaj da odneseš u servis da provere. Ja imam sličan problem sa mojim Sony Ericssonom...
 
Član
Učlanjen(a)
28.05.2009
Poruka
28
A da li moze da zeza flat kabl? Ima li on veze sa punjenjem ili je on samo za sliku?
 
Član
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
2
ne znam koliko mu se isplati za taj telefon,kada mu kazu cenu u servisu.
 
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
27.640
ne znam koliko mu se isplati za taj telefon,kada mu kazu cenu u servisu.

Objasnili su ti ljudi u čemu je problem e sad što se cene tiče i da li se isplati,mogu ti samo reći da ne brineš jel to nije nešto ozbiljno isgurno ti neće uzeti neznam koliko evra tako da slobodno ti njega odnesi u servis pa ćeš videti sam:);)
 
Član
Učlanjen(a)
02.09.2009
Poruka
10
Ma probaj da malo duvas gde se punjac ukljucuje u telefon, da malo drmas prikljucak... Neverujem da je kvar u samom telefonu, sigurno je los kontakt na prikljucku za punjac kod mobilnog. Uzmi, tu malo produvaj, probaj da sa nekim tankim to malo procackas.. mozda se nesto zaglavilo.
 
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
1
stucno da ti kazem moze da bude do baterije ili punjaca tesko da bude greska u telefonu probaj od nekoga bateriju staviti njegovu a svoju n u njegov pa ces da vidis kako reaguje
 
Natrag
Top