Član
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
859
kako kada skinem neku ps 2 igricu sta da uradim da je stavim u cd i da mi igra . Zna li neko neki emulator za ps2
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Da bi igro PS 2 igru na emulatoru treba ti zvjer od računara znači najmanje 2 GB RAMa 3,0 GHz i tako to i opet niko ne garantuje uspjeh ima jedan emulator zove se PCSX ali vjeruj mi ja sam pokušavao i namučio se ko stoka i na kraju ništa najbolje ni ti bilo da sebi kupiš neku polovnu PS 2 konzolu i igraš ko čovjek.
 
Član
Učlanjen(a)
07.04.2010
Poruka
27
Znam ja dosta emulatora za ps2... Evo nekih:
Pcsx2 0.9.4, Pcsx2 0.9.5, Pcsx2 0.9.6, Pcsx2 0.9.7.....
A ovde pogledaj kako da namestiš konfiguraciju emulatora...
YouTube - How to Set Pcsx2 0 9 6 PERFECT!! Download Pcsx2 too

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

najbolje ni ti bilo da sebi kupiš neku polovnu PS 2 konzolu i igraš ko čovjek.
Ne! Može igrati i na PC-u igre PS-a 2 bez imalo trzanja ili drugih problema...Samo se treba malo potruditi da namesti Emulator i eto ga, PS2 besplatno ili kako bi mi to rekli za dzabe! ;)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Znam ja dosta emulatora za ps2... Evo nekih:
Pcsx2 0.9.4, Pcsx2 0.9.5, Pcsx2 0.9.6, Pcsx2 0.9.7.....
A ovde pogledaj kako da namestiš konfiguraciju emulatora...
YouTube - How to Set Pcsx2 0 9 6 PERFECT!! Download Pcsx2 too

Dodato posle 8 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ne! Može igrati i na PC-u igre PS-a 2 bez imalo trzanja ili drugih problema...Samo se treba malo potruditi da namesti Emulator i eto ga, PS2 besplatno ili kako bi mi to rekli za dzabe! ;)

Problem sa emulatorima je to što treba drugačija konfiguracija za svaku igru i kao što sam gore naveo MORA IMATI EXTREMNO JAK KOMP. Ja sam uspio igrati Kingdom Hearts 2 samo zato što sam našao tutorijal za tu igricu.
 
Natrag
Top