Prvi srpski rpg gta server

Član
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
1
POzdrav svima.
Za sve ljubitelje gta san andreas igrice, uskoro ce biti otvoren prvi srpski REAL LIFE SERVER koji ce kao sto i ime kaze simulirati realni zivot sa svim poslovima, organizacijam i svim sto spada u danasnji zivot i svet.
Za vise inforamcije oko servera posetite
Kod:
srbija-rpg.forumotions.com
Uskoro ce biti kupljen host a do tada mozete igrati na nasem TEST serveru ali kao sto sam rekao vise o svemu nacicete na gore napisanoj adresi
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Zar nije već davno bilo pokrenuto tako nešto, trebao sam i ja da igram, al se ne sećam šta se dalje dešavalo :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
1.228
Ja sam na tom sajtu moderator odnosno lider "Taksi službe" i server bi prema informacijama Admina trebao da počne sa radom oko 1. decembra.
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
20
E, mogao bih pogledati ovaj server... Volim gta san andreas , a ovaj srpski server bi dobro dosao.... Koliko ima igraca prosecno na serveru?
 
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
1
mogu nekako da dobijem server od jednog od srpskih servera...molim va...unapre hvala
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
mogu nekako da dobijem server od jednog od srpskih servera...molim va...unapre hvala

Šta god da si ti tražio o_O

PS već je postojalo par servera GTA SA MP u Srbiji sa KGB hostingom ali su ukinuti zbog male zainteresovanosti...ja sam za to kasno saznao a inače dok sam imao stari komp pikao sam na australijskom stunt serveru po ceo dan...bruka.
Sada koliko ja znam najbolji srpski server drže likovi iz Balkan Ekspres CS tima...
 
Učlanjen(a)
09.10.2010
Poruka
1
pozz svima:)) Zna lli neko neku ip adresu za 2010 god za gta sa-mp trazim na ove staqrije i nijednu ne mogu da nadjem igrao sam pre balkan expres ali nije vise radio pa sam izgubio ip adresu aj molim vas ako neko zna neku ip adresu od nekih srpskih servera koj rade i danas nek mi kaze:)plz..
 
Natrag
Top