Proročanstva svetih o poslednjim vremenima

није проблем

Pokusacu da nabavim jednu knjigu sa Svete Gore u kojoj imas sve slikovito dokumentovano koji su to Srpski svetenici izdali veru Pravoslavnu i tajno isli kod pape u Rim da mu ljube skute.Ja sam to video tamo i procitao ali nisam mogao da je ponesem opet cu pokusati da je nabavim iskopiracu je i poslati privatno kada je budes citao i gledao neces moci verovati.Knjiga se zove Judin poljubac i dobavljena je do nekih manastira u Srbiji moram otici do igumana da ga zamolim da mi je posudi da je iskopiram.

Баш бих волео и ја да видим ту књигу,али морам да напишем да овде код нас има једна таква.Додуше тешко се набавља,а зове се ''јудин пољубац''.
 
Баш бих волео и ја да видим ту књигу,али морам да напишем да овде код нас има једна таква.Додуше тешко се набавља,а зове се ''јудин пољубац''.


E moj brate Pravoslavni kada su meni pokazali monasi tu knjigu da znam istinu a ne onu koju nam prodaju godinama,ja sam se toliko iznenadio koliko mi ne znamo i kako nas godinama polako prelascuju u katolicanstvo.Sve tu pise kako nam je otrovan Patrijarh Varnava ko ga je otrovao i zasto,ko je postavio sve ove posle njega patrijarhe,ko su sve svestenici koje su postavili komunisti.Ma sve brate moj u fotografijama dokumentovano ako mi verujes da sam zanemio kada sam sve procitao!
 
путер

E moj brate Pravoslavni kada su meni pokazali monasi tu knjigu da znam istinu a ne onu koju nam prodaju godinama,ja sam se toliko iznenadio koliko mi ne znamo i kako nas godinama polako prelascuju u katolicanstvo.Sve tu pise kako nam je otrovan Patrijarh Varnava ko ga je otrovao i zasto,ko je postavio sve ove posle njega patrijarhe,ko su sve svestenici koje su postavili komunisti.Ma sve brate moj u fotografijama dokumentovano ako mi verujes da sam zanemio kada sam sve procitao!

Ма ја сам читао да је патријарх Герман био зеленаш диок је био обичан парох односно да је позајмљивао новац,а онда каматарио .Тако је позајмљивао новац једном тамошњем пијанцу коме је кућу отео на основу невраћених позајмица и камата.И да су таквог човека као что је Герман на сили довели на место наших патријараха.А о оном везаним за ССЦ и њега да и непишем.
 
Jevrejin;471417[B je napisao(la):
]Zaista ne znam na osnovu cega si se utripovao da jevreji mrze hriscane.... :dntknw:[/B]
Iz dana u dan imamo sve vise jevreja koji prihvataju Hrista...
I mislio sam da ne treba da ponavljam, ali ocigledno treba:
Na hebrejskom jeziku rec Jevrejin je duhovna kategorija, i znaci preci na drugu stranu, preci na Boziju stranu, dakle, po Bibliji svako ko je na Njegovoj strani on je Jevrejin.
Zato se i navodi onaj citat, da nije Jevrejin onaj koji spolja, nego onaj koji je iznutra Jevrejin.
A rekao sam vide puta da sam Pravoslavac!


Ovo nije odg na moje pitanje.


:dntknw::dntknw::dntknw::dntknw::dntknw::dntknw::dntknw:
Sta si dokazao druze? smile3
Pa dobro se vidi da nije svako Jevrejin. isto kao sto vi sebe nazivate ''pravoslavcima'' a molite se mrtvim ljudima sto ne pripada izvornom Pravoslvlju kojem ja pripadam. Dakle, ne mogu ja reci da sam crnac, a u stvari sam belac. Tako ne moze reci ni jedan Jevrej koji zivi nemoralno da je Jevrejin.

mala dopuna...oni smatraju da su svi nejevreji majmuni koji treba njima da sluze....a Hrista(a samim tim i hriscane) ne vole jer je to negacija svega sto oni smatraju sami za sebe da jesu-izabran narod...

Major rabbi says non-Jews are donkeys, created to serve Jews
 
Natrag
Top