Program za TXT-tv karticu

Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
Već duže vreme se mučim oko teleteksa za TV-karticu.Neko mi je instalirao TXTpre oko godinu dana ali ja sam reinstalirao comp. i izgubio sam ga,tada sam i postavio temu ali mi niko nije odgovorio.U nadi da će neko ovo da pročita i reši mi moj problem, biću mu večno zahvalan za bilo kakav TXT. Unapred HVALA!!!
 
Član
Učlanjen(a)
28.07.2010
Poruka
117
uz svaki uredjaj obicno ide i disk sa pripadajucim drajverima i softverom ili sve to skini sa proizvodjacevog sajta,usput malo si podataka dao u vezi kartice i kompa mozda je i to razlog sto ti niko nije odgovorio...
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
uz svaki uredjaj obicno ide i disk sa pripadajucim drajverima i softverom ili sve to skini sa proizvodjacevog sajta,usput malo si podataka dao u vezi kartice i kompa mozda je i to razlog sto ti niko nije odgovori
Upravu si za podatke nisam se setio tog momenta sada ću to i da popravim ako je to moguće, naime radi se o "honestech" kartici" ali na njoj ne radi TXT.Ne znam šta bih ti još kao podatke dao o kartici a što se tiče njihovog zvaničnog sajta odmah ću ići na njega ali ne verujem da će mi pomoći zato bih instalirao bilo koji drugi kojeg bih mogao da koristim. Da li mogu da te zamolim da to pogledaš umesto mene i pšalješ mi link jer se ne snalazim baš najbolje.Hvala ti unapred.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top