Program za rezanje CD/DVD

Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Drugovi potreban mi je neki program za kvalitetno rezanje CD/DVD diskova. Imao sam nero 8 ali recimo kada kopiram DVD film kasnije se koci. Da li je u pitanje brzina ja stavljam x16 dal treba manja ili veca.

Hvala unapr...
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.931
Nero je OK...ja jos uvek koristim Nero 6 i super je...a imam sve verzije...meni se pokazala kao najlaksa za rad...Nije sve sto je novo bolje od predhodnog.....Nikada nemoj da rezes dvd na brzinoj vecoj od x 8 i to je maximum...Znas da ti je uvek naznaceno kada rezes neki operativni sistem da brzina bude sto manja x4-8....To vazi za sve dvd diskove.....Za obicne cd diskove brzina max x12
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
hvala. Probacu sa nero 6 i izabracu najmanju brzinu neznam vec koja je. Jel postoji koji program za proveru kvaliteta narezanog CD/DVD posto materijal koji se reze je vrlo vazan nesmem da izgubim te podatke.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
11.10.2009
Poruka
66.931
U samom programu imas opciju verifikacija podataka(verify data after burning) to stikliras.....nalazi se odmah ispod brzina koje biras za rezanje....znaci kada se disk nareze on proveri da li je dobro narezan.......ako bas zelis da budes siguran a ti ga narezi 2 puta.....sto je sigurno sigurno jeyes3......mada cisto da znas da sve ima vek trajanja i da laseri vremenom slabe....
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Drugar hvala ti pomogo si mi jel moze samo link za preuzimanje nero da znam da skidam pravu stvar. I interesujeme ako rezem na najmanju ponudjenu brzinu nema nikakvih problema
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Probaj sa Ashampoo[SUP]®[/SUP]
Burning Studio 2012 registriraj se na njihovu stranicu i uzmi ključ dok još nude.
Kod:
http://www.ashampoo.com/en/usd/lpa/christmasgift
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2010
Poruka
163
Druze jel taj program Burning Studio 2012 siguran posto se radi o rezanju vrlo znacajnog sadrzaja nesme doci do gubitka. Hvala na ponudi sad cu da probam...
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
I ja sam skinuo taj ashampoo gore dobar je ali je dobar i još BurnAware Free imaju oba i mod za verifikaciju. Mada ja za verifikaciju koristim CD Chek jer ti on daje i koji je fajl oštećen pa ga možeš prepisati ako ti je disk pod "sezonom".
 
Cupidon
VIP
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
5.207
Angelus je drugarica, a što se tiče narezivanja, ako koristiš windows 7, sistem u sebi ima WINDOS DVD MAKER....samo iskopiraš u njega i režeš.
 
Natrag
Top