Prodajem akcije NIS-a

Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Eto, lepo je čovek sve objasnio, da se više ne "frljamo" ciframa i licitacijom, ne ozbiljno je, ili da neko "navlači" naivne i lakoverne!
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2009
Poruka
8
@ ibanez
Hvala na podršci. Slažem se sa tobom da će cena akcija varirati na berzi, u početku MOŽDA malo na dole, ali to neće dugo trajati, a zatim će im cena rasti. I sigurno im neće trebati 5 godina da dostignu 200 evra.

Ja svoje akcije nisam ponudio na prodaju po toj ceni samo zato što će one nekad imati tu vrednost (i veću), već i zbog drugih beneficija koje će budući vlasnik istih imati (dividende, posrednih upravljačkih prava itd.), i zato što će nekog možda interesovati. Trenutno imam ponude koje su veće od Dinkićevih 500 dinara - 12.500 dinara za ceo paket.

U svakom slučaju, pozdrav tebi i hvala ti na komentaru.
 
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
187
Vecinski vlasnik je duzan da da februara 2011. svim akcionarima ponudi otkup akcija po ceni po kojoj ih je kupio od države, odnosno 4,8 evra.
Obzirom na trenutno stanje Belex-a (marginalizovan u potpunosti od strane drzavnog aparata da bi tajkuni u miru mogli da preuzimaju preduzeca), zakonsku regulativu, gubitak NIS-a iz 2008. godine koji iznosi 100 miliona eura, krajnje iluzorno je ocekivati bilo kakav ozbiljniji rast ove HoV.
 
Član
Učlanjen(a)
22.08.2009
Poruka
488
citam komentare i krstim se , bolje ovi koji nemaju pojma o ovome da ne komentarisu idite u off temu pa tamo skupljajte postove a ovom coveku se zuri a vi se salite sa njim i podrzavam sve sto ste rekli u vezi akcija milan2208 i ibanez jer je sve to tacno a ovi sto nemaju pojma misle da sve znaju.Zelim ti da sto pre prodas.
 
Član
Učlanjen(a)
27.08.2009
Poruka
187
Član
Učlanjen(a)
01.02.2010
Poruka
64
@ ibanez
Hvala na podršci. Slažem se sa tobom da će cena akcija varirati na berzi, u početku MOŽDA malo na dole, ali to neće dugo trajati, a zatim će im cena rasti. I sigurno im neće trebati 5 godina da dostignu 200 evra.

Ja svoje akcije nisam ponudio na prodaju po toj ceni samo zato što će one nekad imati tu vrednost (i veću), već i zbog drugih beneficija koje će budući vlasnik istih imati (dividende, posrednih upravljačkih prava itd.), i zato što će nekog možda interesovati. Trenutno imam ponude koje su veće od Dinkićevih 500 dinara - 12.500 dinara za ceo paket.

U svakom slučaju, pozdrav tebi i hvala ti na komentaru.

javi ako taj hoce jos akcija u paketu 5 za 12500din
 
Natrag
Top