Problemi sa zahtevnijim igricama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
01.08.2011
Poruka
12
Nema to veze, navedi bar neke igrice koje rade dobro,i probaj na ove gore igre da smanjis sve ma low detail.Ja imam Intel(R) Pentium(R) 4CPU 3.2GHz,1.5GB ram, ati radeon hd 4350 512mb(slaba vajda) ali igram black ops,mw,PES 12,MAFIA II .Fifa 2012 mi seca
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2012
Poruka
5
ako ti je nvidia 8600gt spremaj polako pare za novu. ja sam je imao dok radi radi dobro. sklone su crkavanju jer im je hladjenje lose. to jest nemaju aktivno hladjenje.jos moja nije opterecivana preterano. ima ona fora da je zapeces u rerni na 200c ali ne mora da uspe. ja sam moju zapekao i radila je pola sata posle toga. imam cortaka koji je pekao karticu pre godinu dana i sada mu radi. to i ako resis radis na sopstvenu odgovornost. skines sve komponente sa kartice hladnjak i td... zagrejes rernu na 180-200c ubacis grafiku jedno 10 min. izvadis ohladis namontiras komponente i krknes u komp,onda molis boga da je operacija uspela...srecno
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
25
Nema to veze, navedi bar neke igrice koje rade dobro,i probaj na ove gore igre da smanjis sve ma low detail.Ja imam Intel(R) Pentium(R) 4CPU 3.2GHz,1.5GB ram, ati radeon hd 4350 512mb(slaba vajda) ali igram black ops,mw,PES 12,MAFIA II .Fifa 2012 mi seca

Igre koje mi idu dobro su uglavnom one koje nisu toliko zahtevne evo na primer ide mi fifa 10,Mini ninjas,spore,sims 3 (sam malo seckanja),call of duty do 4. dela,Test drive unlimited 1,...to je sve što sam se setio...Ali za taj savet što si mi rekao da smanjim sve na minimum nije mi uspelo...ali hvala pokušao si da mi pomogneš ;)

ako ti je nvidia 8600gt spremaj polako pare za novu. ja sam je imao dok radi radi dobro. sklone su crkavanju jer im je hladjenje lose. to jest nemaju aktivno hladjenje.jos moja nije opterecivana preterano. ima ona fora da je zapeces u rerni na 200c ali ne mora da uspe. ja sam moju zapekao i radila je pola sata posle toga. imam cortaka koji je pekao karticu pre godinu dana i sada mu radi. to i ako resis radis na sopstvenu odgovornost. skines sve komponente sa kartice hladnjak i td... zagrejes rernu na 180-200c ubacis grafiku jedno 10 min. izvadis ohladis namontiras komponente i krknes u komp,onda molis boga da je operacija uspela...srecno

Važi probacu i to,ali ako ne uspe opet nemam šta da izgubim,imaću i opravdanje da kupim drugu XD ... hvala na savetu probaću svakako. :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.08.2011
Poruka
12
Ja sam dosad tri graficke sprzio samo zato sto nisam uzimao jace graficke nego sam kupovao jeftinije samo koliko da moze da se igra i zbog forsiranja pregorele su mi tri dosad.
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
25
Restartovao sam komp pa bih proverio kolika mu je temperatura,i ispisalo mi je sledeće:,,Warning:VGA Graphic card is not guaranteed to operate normally.''
Mislim da sam našao problem i bio sam u pravu da mi je grafička pokvarena... ;(
 
Član
Učlanjen(a)
01.08.2011
Poruka
12
Odnesi ti racunar za svaki slucaj u servis ako ti kazu da je crkla odmah mozes da pogledas koju da kupis umesto nje.
 
Član
Učlanjen(a)
11.06.2010
Poruka
25
Došao sam do problema,grafička mi je crkla.Imam mogućnos ove tri grafičke kartice,koju da uzmem?
1.GeForce 9400gt
2.Ati Readon 9250
3.Nvidia GeForce 6600 gt
 
Mlada nada
LEGEND
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
1.292
[ATTENTION]Za novo pitanje otvori novu temu![/ATTENTION]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top