Problemi sa S5230

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
10
Jel neko zna da li je moguce koriscenje google mapa na sgh s5230,i zasto nece da mi radi youtube,otvori stranicu,ali kada treba da pusti klip izbaci try again... ?????? Hvala unapred.
 
Član
Učlanjen(a)
13.01.2010
Poruka
29
kupio sam samsunga preko vip-a radi sve i google map i yutube ali je dosta osetljiv a nekad hoce i da zakuca pa moram da vadim bateriju itd...Generalno zadovoljan sam telefonom?!
 
Član
Učlanjen(a)
23.08.2010
Poruka
4
evo i ja kupio. rade i google map i you tube, cak nece ni da mi zakuca tel. sto se mene tice zadovoljan sam i nemam problema
 
Član
Učlanjen(a)
19.09.2009
Poruka
12
i meni nece da pusti video sa youtube zna li neko kako da resim problem
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.03.2010
Poruka
35
ja sam ga uzeo u vipu prije godinu dana, nemam problem sa youtube nikakav. nego evo sad se volshebno sredio sma od sebe, ali zna da..hmmm..ne da zakucava nego da mu treba vise vremena za odziv, i to ne samo za touch screen nego i z adugmad ispod...npr zvoni, ja pritisnem da se javim i treba mu2 do4 sekunde da telefon registruje da sam ja pritisnuo dugme. isto tako kad zavrsim razgovor i prekinem, pise "poziv prekinut" ali to stoji isto jedno 5 sekundi...ne znam sta je, bas mu nije opterecena memorija telefona niti ista slicno...moze li to do mreze biti slucajno?
 
Natrag
Top