problemi oko racunara

da li je kvar u

  • procesor

    Votes: 0 0,0%
  • hd

    Votes: 0 0,0%
  • citac cd-ova

    Votes: 0 0,0%
  • ram memoriji

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Učlanjen(a)
10.11.2010
Poruka
10
pozdrav raja

Nedavno sam kupio racunar sa ne tako losom konfiguracijom
2 gb ram 2.5 dula core procesor 512 mbg graficka itd... ali imam jedan mali problem sa prenosom podataka sa dvd cd na HD ili prilikom instalacije nekog softvera sa cd koci racunar ne mogu nista na njemu raditi misem nemogu pomijerati ako mi npr muzika pustena u wmp krci isto kao da je isparan cd ubacim u njega.
ovako znali ko u cemu je kvar da to napravim
unapriujed hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
lepo obrisi sve drajvere i instalacija novih pod hitno
 
Učlanjen(a)
10.11.2010
Poruka
10
nema od toga nista druze probo sam ja to ins orginalni window i drjavere koje sam dobio kad sam dobio kom al nema nista od toga isto
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Ne razumem anketu. U čemu je poenta-pa još javna?

Ako imaš problem zovi majstora.

Po mojoj proceni čitač ti neispravan.
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Najviše mi zapada za oko to što si rekao da posle instalacije komp ti koči. Drugar je imao isti problem, utvrđeno je da ima bad sector na HDD. Probaj da formatiraš hard. Predhodno backup-uj sve vitalne fajlove na drugu particiju (valjalo bi da imaš). Ako imaš drugu particiju formatiraj particiju na kojoj ti se nalazi win opcijom NFTS i to normal nemoj ići quick. Ako to ne znaš ovo ti je ipak najsigurnije
Ako imaš problem zovi majstora.
 
Učlanjen(a)
10.11.2010
Poruka
10
to nisam samo probo cuo sam za taj bad sector ponistt cu ja particije pa sve ponovo napraviti hvala drug
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2009
Poruka
511
Ja sam ti to hteo preporučiti da srušiš obe (ili sve) particije i da ceo hard formatiras. Ali onda gubiš sve podatke. Ima program koji ‚‚pegla" hard i stavljaga u fabričko stanje, ali ako se ne zna pravilno koristiti, mogu se izazvati fizička oštećenja.

Ako posle rušenja particija opet budeš imao ‚‚zabadanje" programa i probleme u i posle instalacije, valjalo bi da odneseš mašinu na dijagnostiku. To ti je 10ak e, ali zato ti kažu tačno šta nevalja. Jer, recimo, meni je komp zabadao i restartovao se samo zato što jedan slot za RAM memoriju nije radio. Inače komp je dobar. Dakle mnogo bolja varijanta je da posle rušenja sistema i formatiranje HDD ako vidiš da se opet ponaša isto, pravac do majstora :)
 
Član
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruka
333
ni oni neznaju mnoge stvari ,ovde je previse samozvanih majstora
 
Natrag
Top