Problem virus zbog koga ne mogu da otvorim Google i Gmail

Učlanjen(a)
30.07.2014
Poruka
9
Kada pokušam da otvorim GMAIL ili facebook pojavljuje mi se da te stranice nisu dostupne, povremeno mi se i otvore, ne znam od čega zavisi, ali uglavnom se ne otvaraju. Ne otvara se ni Google, isto se pojavljuje obaveštenje da stranica nije dostupna, a vesti, novine i sl. se otvara bez problema. Imam instaliran AVG i Malwarebytes ali očigledno ne pomaže. Ima li neko sličan problem i rešenje?
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Jedino što mi pada na pamet je reinstalacija OS i formatiranje particije sistema.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.386
A sta Mislis da pogledas dali ti je tacan sat,datum i vremenska zona.Kada ti parametri nisu korektni dolazi do blokiranja ulaza u google itd sto znaci napravi sinhronizaciju.
 
Učlanjen(a)
30.07.2014
Poruka
9
Upravo sam proverila, sve je OK sa vremenskom zonom, datumom i satom. Preko Opere sam sada na ovom forumu i sve radi kako treba, a Gmail nikako da otvori, ni facebook.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.386
Ja jos jedino sto bih za sad predlozio da ponovo instaliras browser moguce da je napravio neki problem a mozes i da pobrises kes memoriju i ostalo smece iz brovsera moguce da i to pravi problem
Mozda su se i podesavanja zeznula ovo je za googlehrome pa uradi i ovo moguce da pomogne.
2bnt04.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
30.07.2014
Poruka
9
Sve sam to već uradila, brisala i instalirala mozilla firefox, opera mini i google chrome, ništa ne pomaže...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Ako vec postoji sumnja u infekciju treba preskenirati komp antivirusom, i ja koristim i Malwarebytes dodatno za dodatno skeniranje jer pronalazi ono sto ostali preskoce....
 
Natrag
Top