Problem usb Kingston 4gb..imali resenja?

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Ubacim usb otvori mi odmah usb..pokusam prebaciti sliku ili video i izbaci mi ovo dole na slici..neka zastita valjda..imal nacina ukloniti to?Screenshot_1.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Ovde nesto menja u registry bazi valjda probao sam to..sta ako odem na drugi komp..opet i tamo mora menjam u registry.probao sam ovo ..nece...
 
Član
Učlanjen(a)
21.05.2010
Poruka
77
Da li si izvadio USB i ponovo vratio u Kompjuter pa onda probao da li radi?
Ako nece ni tada onda probaj restartovati kompjuter jer cini mi se da ovaj lik sto je pravio tutorial kaze da se to mora uraditi ako ne bude proradilo nakon sto USB izvadis I vratis!
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Na flesu nema nista i kad proba se formatira pise write protected..ma nema veze..nego me zanima dal moze se skine zastita..
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Pa mozda nije zasticen nego u registru nisi ovlascen da pristupis.Sve jedno probaj opet. Izadji na desktop, pa klikni na ikonicu My computer , u izlazecem prozoru pretisni Manage.U izlazecem prozoru pretisni Disk Management ,pretisni desni klik na usb i odaberi Format,da vidimo dali moze odatle da se formatira.Nemoj slucajno da formatiras neki drugi disk!

Ili upotrebi ovo sto je reko Quronja.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Formatirao sam .kao sto si rekao..probao da prebacim neku sliku na usb i ovo mi izbacilo..Screenshot_1.jpg
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
A,jel ti zbacilo opciju da formatiras u NTFS[FAT32].Odi na :
Kod:
http://www.kingston.com/us/support/technical/downloads?product=dthx30&filename=kingston_format_utility
,pa skini Format Utility.240 kb zip[392KB raspakovano] pa probaj sa njim.To je bas za njihove proizvode trebalo bi da radi.
Ako imas linux na nekom od racunara ili linux na virtualbox probaj kroz njega..
Malo jaci proizvodjaci ponekad hoce da stave i prekidac,kocnicu na flesku pogledaj da to nema,a i virusi oce ponekad da zeznu stvar.
Kod:
http://www.makeuseof.com/tag/how-to-fix-write-protection-errors-on-a-usb-stick/
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top