Problem sa zvukom

Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
2
U poslednje vreme imam problema sa zvukom preko slusalica. Problem je sto mi se zvuk cuje samo na levoj slusalici, dok se preko desne ne cuje nista (osim kad pojacam ton na maksimum, onda se cuje samo da krci). Mislio sam da je u pitanju problem do slusalica, ali sam dobio iste rezultate i sa drugim slusalicama. Ali kada pustam zvuk preko zvucnika, sve se normalno cuje na obe strane. Da li je mozda u pitanju problem sa zvucnom karticom ili sta?
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
probaj svoje slusalice na nekom drugom kompu, kod drugara na primer.
 
Član
Učlanjen(a)
04.01.2011
Poruka
886
Prvo uradi ovo sto ti je rekao tmaks65,ako na drugom kompu slusalice ne budu radile onda je problem verovatno do slusalica.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
163
Slažem se sa ostalima što su rekli a takva se stvar može dogoditi ako nisi đek od slušalice gurnuo do kraja u ležište čime nije uspostavljen potpuni kontakt pa se zvuk čuje samo na jednoj slušalici a na drugoj ne (to se meni dešavalo kad čistim komp). Ima tu još nekih mogućnosti kao otkazovanje potenciometra na slušalicama (izlizan bakarni kontakt od stalnog pojačavanja ili smanjivanja jačine zvuka) oštečen kabal na ulazu u slušalice ili kod rebrastog djela đeka, otpojen kontakt na zvučniku slušalice ako su padale, pucanje menbrane od pada itd.
 
Natrag
Top