problem sa zvukom - sustanje

Član
Učlanjen(a)
08.11.2009
Poruka
2
Imam problema sa zvukom tj. stalno mi susti zvucnik kao na TVu kad nema slike....
Ploca mi je BIOSTAR MCP6P M2+
zvucna kartica je Realtek ALC662 6-Channel HD Audio

I stalno mi se gubi nesto u ovom Realtek HD Sound Effect Manager...
2dr5b1e.jpg
znaci ukljucim zvucnik na ovaj usredini... a ova ostala dva konektora se ukljuce i
stalno se pale i gase... kao da neko nesto ukljuci pa onda iskljuci... i tako stalno radi....

Instalirao sam naj novije drajvere sa zvanicnog sajta ploce:
Kod:
http://www.biostar.com.tw/app/en/mb/introduction.php?S_ID=370
Probao sam druge zvucnike... i isto...
Ali kad ja pustim neto.... bilo sta, neku pesmu.... pesma se cuje ali i cuje se to sustanje....

Hvala Unapred!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.12.2012
Poruka
406
jesil pogledo da ti se nije kontakt sjebo (pohabo, zaprljo ).usisaj komp iznutra i ocisti ga dobro, vidi da ti se nesto nenaslanja na plocu sto nebi trebalo neki zeljezni dio il tako nesto.razmisljam o tome a moguce da ti je zvucna prikraju.nemoj se brinut imas kupit obicnih zvucnih karti pic slot i bezbrige si ako je to a nisu skupe
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Taj driver nekad zna zezati imao sam takav,probaj da nemaš uključen eho uključuje se nekad sam kod instalacije na opcijama taj ključ te brobaj zamjeniti ulaze skopčaj zvučnike na prednji front i vidi dali se isto dešava ako ne traži nove drivere starije jer mene su za mikrofon isto tako zezali nijeprepoznavao na matičnoj zadnji ulaz a prednji je normalno radio stvar je bila samo do audio drivera moro sam naći stare jer noviji su mi svi radili isto .
 
Član
Učlanjen(a)
11.11.2009
Poruka
506
Problem je u zvučnoj kartici ? Probaj zvučnike spojiti na drugi kompjuter ili na mobitel.

Druga opcija.uradi repair OS.

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2013
Poruka
35
jel vidis taj kljucic iznad plavog plug in-a (line in) kliknes na njega i iskljucis atomatsko detektovanje uredjaja, mislim da se ipak radi tu o nekom kontaktu fizickom, mislim da je vlaga u pitanju jer danas ljudi jako malo koriste line-in koji te ometa zajedno sa mic kanalom, uzmi WD40 i prsni u kanale (sva tri slobodno, ja sam prsko i memoriju s njim tako da je provjereno povjerljiv..)
 
Natrag
Top