Problem sa Youtube addonom - XBMC

Učlanjen(a)
05.06.2011
Poruka
10
Treba mi mala pomoc oko XBMC. Od danas poceli su mi se startati muzicke numera sa kanal YOUTUBE koje nemogu nikako da iskljucim. Numere se menjaju na 5 secundi. Sta treba da uradim da ovo iskljucim. Pozdrav
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
Jel ima neko problem sa Youtube addonom, bolje receno sa logovanjem pomocu accounta. Pokusavam se ulogovati na svoj account al nikako ne ide, prijavljuje mi gresku login failed. Posumnjao sam da nije nesto do mog naloga, pa sam napravio jos jedan al opet isto. :( Ako moze neko pomoci bio bih zahvalan, jer na youtube imam playliste domacih filmova,muzike i jos mnogo cega pa bih to hteo da koristim u xbmc.

p.s. pokusao sam i sa novom instalacijom xbmc a pre toga sam izbrisao kompletan program sa svim skrivenim folderima i svime sto ima veze s njim al ni to ne pomaze. Vidim na netu nisam jedini s tim problemom, al nisam nasao resenje
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
436
sad sam proverio kod mene
logovanje normalno i na sajtu i na xbmc
probaj pobrisati cookies, history ..
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Ne znam sta je problem kod XBMC, tek danas vidim ovaj problem jer nisam koristio Youtube Addon barem 2 sedmice.

Hihihihhi........ako ne i mesec,dva...

Mislim da je problem sto je u medjuvremenu youtube promenio oblik linkovanja....i o tome smo pricali puno ranije u ovoj temi i bas se secam da sam objasnio i slikovno korisniku torpedo (koliko se secam) koji .xml i kako da se prepravi u samom settingsu addona......

Otprilike onako nagadjam da je to kod tebe problem,posto Youtube addon uredno funkcionise...
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
Hihihihhi........ako ne i mesec,dva...

Mislim da je problem sto je u medjuvremenu youtube promenio oblik linkovanja....i o tome smo pricali puno ranije u ovoj temi i bas se secam da sam objasnio i slikovno korisniku torpedo (koliko se secam) koji .xml i kako da se prepravi u samom settingsu addona......

Otprilike onako nagadjam da je to kod tebe problem,posto Youtube addon uredno funkcionise...

Ovaj dio u YouTubeLogin.py sam menjao
Kod:
nick = self.common.parseDOM(ret["content"], "p", attrs={"class": "masthead-expanded-acct-sw-id2"})
sa
Kod:
nick = self.common.parseDOM(ret["content"], "span", attrs={"id": "yt-masthead-user-displayname"})
al to mi nije resilo problem,ako si na to mislio
 
Natrag
Top