Problem sa XBMC u Windows 8.1

Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
174
Pozdrav
Imam problem, sa Navi-x,Icefilms,YouTube kad kliknem na bilo kojeg od njih izbaci mi dole desno Eror skripta Navi-x,Eror skripta Ice Films,itd.Molio bi te da mi objasniš u čemu je problem,šta sam pogrešno uradio,i kako da to rešim.
4.jpg5.png6.png2.png

XBMC sam postavio na Windowsih 8.1,možda je problem u tome.
To mi javi i na čistoj instalaciji,ništa drugo nestavim sem Navi-x,pa dobijem eror.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Pozdrav
Imam problem, sa Navi-x,Icefilms,YouTube kad kliknem na bilo kojeg od njih izbaci mi dole desno Eror skripta Navi-x,Eror skripta Ice Films,itd.Molio bi te da mi objasniš u čemu je problem,šta sam pogrešno uradio,i kako da to rešim.


XBMC sam postavio na Windowsih 8.1,možda je problem u tome.
To mi javi i na čistoj instalaciji,ništa drugo nestavim sem Navi-x,pa dobijem eror.
Koju verziju XBMC si instalirao,jesi skidao sa njihovog sajta program ili s drugog mjesta...itd. ? Pojasni malo sta si sve uradio
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
174
Imam sve najnovije xbmc 12 sve sam skinuo sa njihovog orginal sajta.Fusion mi takođe neradi (direktorij prazne (0 ) datoteke.Na zadnje sam instalirao juče meni to neznnači ništa da ga izbrišem i ponovo naložim,nemam ništa zvanično gore, a i učim se.
Sad ču probati još jednom da ga izbrišem pa ponovo naložim.
Neče da primi ni IVP IPTV Simple Client moram je nasilu Prvo omogučim IVR Demo Client onda simple pa onemogučim demo tek tad prihvati.
Evo sad ču da ga deinstaliram pa izpočetka.
 
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Imam sve najnovije xbmc 12 sve sam skinuo sa njihovog orginal sajta.Fusion mi takođe neradi (direktorij prazne (0 ) datoteke.Na zadnje sam instalirao juče meni to neznnači ništa da ga izbrišem i ponovo naložim,nemam ništa zvanično gore, a i učim se.
Sad ču probati još jednom da ga izbrišem pa ponovo naložim.
Neče da primi ni IVP IPTV Simple Client moram je nasilu Prvo omogučim IVR Demo Client onda simple pa onemogučim demo tek tad prihvati.
Evo sad ču da ga deinstaliram pa izpočetka.
Ok,probaj ponovo instalirati pa se javi dal si sta resio. Po ovome sto si na slikama pokazao,ti kao da nemas uopste net na kompu pa ti nijedan addon ne radi.
 
Član
Učlanjen(a)
28.10.2009
Poruka
42
Cim instaliras program ukljuci ga pa ga odma` iskljuci,posle toga navali na ove fenomenalne tutoriale i polako.
Sve se mmoze naci i razumeti. I ja sam pre nekoliko dana upoznao cari ovog multimedia programa.
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
174
Sad sam na novo instalirao XBMC-12.2 exe isto mi se pokaže.
Ponovo ista stvar sa PVR IPtv Simple Clientom,
1.Uključio TVR Demo Client
2.Iz zip datoteke instalirao pvr ipvtsimple 1.6.1.win32.zip prihvatio omogučen setings
1.8.1win32.zip nedostaje ovisnost
1.9.2.win.zip isto nedostaje ovisnosti neče da ih instalira
Isključim demo
3.U setapu postavim direktorije za .n3u datoteku,za pvr (vašu adresu), iza logo
4.Omogučim TV Live sve ok
Sad instaliram Navi-x 3.7.8 iz navv-x-37.8zip uključen
kad kliknem na njega dobijem to 4.jpg neznam u čemu je problem.

Inače sve instalacije radim sa diska.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Moje skromno misljenje je da ti je teska zbrka u XBMC....Nije dovoljno da ga samo deinstaliras,jer kod nove instalacije javlja ti se stari problem iz razloga sto nisi obrisao skriveni XBMC folder koji je na lokaciji ....

C:\Users\(User name)\AppData\Roaming (za windows 7 i 8)

Moj savet je da obrises ovaj folder ,zatim deinstaliras XBMC i obidjes da nisu ostali tragovi u C/Program Files .....zatim nanovo instaliras XBMC,onda Fusion.....itd,itd....

Taj skriveni ti je sve i sva......kada ti XBMC radi dobro,iskopiraj ga negde i cuvaj.....kada ti bude neki problem samo ga vrati na isto mesto i dobices onaj dobri xBMC koji si imao kada usnimio taj XBMC folder....

To ti je neka vrsta bekapa i mozes na drugom racunaru instalirati XBMC i kopirati tvoj skriveni XBMC folder i dobices klon,potpuno isti kao tvoj sto imas XBMC...

frodo 12.2 ne podrzava inace 1.8.1win32.zip i1.9.2.win.zip ..o tome smo vec pisali ,vrati se par stranica unazad u ovoj temi ,isti problem je imao kolega SSSR.....
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
174
Da neman neta kako bi se Vama javio.Puno Hvala za Vaše strpljenje i brze odgovore.Ja sam malo stariji i pokušavam da se nešto naučim.Imam vremena savladačemo i to.Inače Tutorijali su perfektni sve sam iz naučio ovde sam stigao na 15-u stranicu sad idemo napred.
Pozdrav i samo tako napred
 
Član
Učlanjen(a)
17.06.2009
Poruka
174
Boki hvala što si me podsetio na taj skriti folder.Mislio sam da kad čekiram da izbriše sve sa dika da to i stvarno uradi.Evo sad ču i to da probam,izbrisaču te fajlove.pa ču javiti jer stvarno ja sam ga barem % puta skidao i stavljao sigurno onda kriv taj skriti direktorij.
Sad idem da to uradim.
Pozdrav i Srečno
 
Natrag
Top