Problem sa tekstualnim kursorom

Drajan

Član
Tekstualni kursor kad pišem u wordu dok treperi je suviše širok (kockast) kako ga podesiti da bude obična tanka vertikalna linija. Pravi mi probleme u vizuelnoj orijentaciji kada se treba izbrisati jedno slovo ili selektovanje riječi i sl.


hvala na odgovoru
 
Poslednja izmena od urednika:
Da niste kliknuli insert dugme na tastaturi? Tada menja ono sto se vec nalazi u tekstu i tako ga prikazuje.
 
Hoce da se napravi ako je uradio dvoklik na mestu kursora,onda se vraca samo jednim klikom na normalu.
 
Pokušao sam i sa tasterom Insert i klikom i još nekim opcijama ali uopšte nema promjene, kursor ostaje kao mala kocka što pravi probleme koje sam naveo u ranijem postu. Evo i slike kako to izgleda. Guglanjem nisam naišao da je neko imao takav problem. Ako neko zna kako se riješiti ove dosade bio bi mu zahvalan.
 

Prilozi

  • Image 1.png
    Image 1.png
    50,9 KB · Pregleda: 5
  • Image 2.png
    Image 2.png
    53,9 KB · Pregleda: 5
neznam sta da ti kazem,probao sam sa svim tasterima na tastaturi i sa jednim nisam dobio tako sirok kursor,jedino sa levim dvoklikom i jednim klikom vraca u normalu.Pretrazio sam i sva podesavanja i nista.
 
Pokušao sam i sa tasterom Insert i klikom i još nekim opcijama ali uopšte nema promjene, kursor ostaje kao mala kocka što pravi probleme koje sam naveo u ranijem postu. Evo i slike kako to izgleda. Guglanjem nisam naišao da je neko imao takav problem. Ako neko zna kako se riješiti ove dosade bio bi mu zahvalan.
Prati sledece korake
Start-->Control Panel-->Accessiblity Options-->izaberi Display tab--> i podesi sirinu kursora na width -pomeri ovaj scroll na levo skroz

pozdrav
 
Natrag
Top