Problem sa reklamama

Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
4
Od pre par dana imam jedan prilicno cudan problem. Nikada nisam koristio AdBlock ili bilo sta slicno tome za blokiranje raznoraznih reklama posto mi to uopste ne smeta. Samo na jednom sajtu (GameKnot.com) reklame su prestale da se pojavljuju same od sebe. Naravno to mi nije smetalo ali sad je problem u tome sto ih nema. U pitanju je sajt na kome se igra online sah. Posto igram free (ne placam) nisam u mogucnosti da uklonim reklame. Sad su mi poslali poruku da ako hocu da igram dalje moram da platim ili da dozvolim da se reklame pojave (da uklonim AdBlock) ili sta vec. Kao sto rekoh nemam nikakav alat za blokiranje takvih sadrzaja. Ako neko zna o cemu je rec i kako ovo da resim? Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Plati pa igraj bez reklama ili ukloni Ad Block pa igraj s reklamama. Ako ne budeš napravio neku od ove dvije stvari postoji velika mogućnost da ti blokiraju stranicu.
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
4
Plati pa igraj bez reklama ili ukloni Ad Block pa igraj s reklamama. Ako ne budeš napravio neku od ove dvije stvari postoji velika mogućnost da ti blokiraju stranicu.
???????????????????????

Ne pada mi na pamet da nekom nesto placam, slobodno neka blokiraju! Napomenuo sam da nemam nikakav AdBlock ili bilo sta slicno
 
Član
Učlanjen(a)
24.08.2009
Poruka
85
ja sam instalirao ovaj dodatak na mozillu, ali se plašim da me neće sad banovati na forumu, inače dodatak savršeno radi odmah se izgubila reklama,Puno HVALA!! korisniku Jaganjac.
 
Natrag
Top