Problem sa RapidShare(od danas)

Član
Učlanjen(a)
07.06.2010
Poruka
4
Pozzzzz...........
Imam jedan problem poceo je danas iznenada. Problem je sto nemogu vise da skidam sa Rapida nista jer koristim free acount i Freerapid downoloader menager za skidanje fajlova.
Godinama sam mogao sa njim da skidam ali danas nemoguce nikako. I to samo Rapid ostali se skidaju ko ludi ali on nikako samo prijavljuje gresku u skidanju istih.
Dali neko zna ili dali se i vama desava ovo od danas????:(
Danas sam probao razne download menagere ali nista nisam uradio, pretezno su menageri za premium acount, ali ja ga nemamsmile3
Ovo pisem sto volim ovaj forum ali vecina fajlova je uploadovana na Rapidu:(
Dali ima neki dovnload menager sto radi sa free acountima???
I molim vas pored gore navedenog programa imam i Internet Dovnload Menager i sjajan je za skidanje videa muzike...ali kad postavim link npr rapida nece da skida i moze samo jedan link da se stavi za dovload, ali ni on neradi sa free nalogom, ili ga ja neznam podesiti.
Prihvatam svaki savjet:):):):)
 
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
88
imalo je malo problema jer su promjenili izgled, cini mi se da je zbog toga, imao i ja juce istih problema ali danas ne vise :)
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
odgovor

Pozzzzz...........
Imam jedan problem poceo je danas iznenada. Problem je sto nemogu vise da skidam sa Rapida nista jer koristim free acount i Freerapid downoloader menager za skidanje fajlova.
Godinama sam mogao sa njim da skidam ali danas nemoguce nikako. I to samo Rapid ostali se skidaju ko ludi ali on nikako samo prijavljuje gresku u skidanju istih.
Dali neko zna ili dali se i vama desava ovo od danas????:(
Danas sam probao razne download menagere ali nista nisam uradio, pretezno su menageri za premium acount, ali ja ga nemamsmile3
Ovo pisem sto volim ovaj forum ali vecina fajlova je uploadovana na Rapidu:(
Dali ima neki dovnload menager sto radi sa free acountima???
I molim vas pored gore navedenog programa imam i Internet Dovnload Menager i sjajan je za skidanje videa muzike...ali kad postavim link npr rapida nece da skida i moze samo jedan link da se stavi za dovload, ali ni on neradi sa free nalogom, ili ga ja neznam podesiti.
Prihvatam svaki savjet:):):):)
Savet nazalost ne mogu ja tebi da kazem,ali nemoj da se ljutis,ako znas samo kakav je veliki problem sa Rapidshare u Google-Bugarska: ne moze nista da se skida besplatno[a ima i takva opcija],ali kad hoces nesto da skidas mora da imas registracija i da dajes informaciju za tvojej debitne ili kreditne kartice i nacin placanja.Ima i drugi mesta od gde mozes besplatno da skidas,potrazi i u Google-Bugarska{kad napises na cirilicu-nemoz da neznas tu azbuku-сайтове за безплатно сваляне на музика,филми, игри, програми,[sve to se pise ispod naslova Google],zatim ides na dugme pretraga[търси-trazi] i ce doci listu gde sa napisani sajtove za skidanje,ni su mnogo,ali su kvalitetne[kod nas u Bugarske sve se placa],mora da instaliras samo BitComet ili neki drugi program za skidanje.Probaj,od to nikom nije zabolela glava.Pozdrav iz Bugarske i izvini za greske,koji sam ucinila kad sam pisala[neznam dobro srpski].Ne ljuti se za nista"jer zivot je kratak i prodje kao san"!Nadam se bar malo da se razume od to sta sam napisala.:curtsey:potrazi pomoc u Pitanja i predlozi u vezu foruma,ali nemoj da pises ko naslov problimi sa Rapidshare[moze da izbrisu poruku].Najbolje pisi :Ja pitam,a ko zna molim da mi odgovori i posle pitaj kako se skida sa Rapidshare[Boki71 je napisao sve sta treba da se ucini,ali ne pamtim gde je bio to napisano.Zelim sve najlepse!
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top