Problem Sa Particijama help

Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
Prilikom reinstaliranja win7 primetio sam da imam jos dve particije koje imaju oznaku "Unallocated space" i nikako ne mogu da ih obrisem?!
pokusao sam sa programom Paragon.Partition.Manager.v9.0.Professional i ne mogu sa njim evo i slike da vidite koji je problem:

untitled.jpg
[/IMG]

molim ljude koji znaju ua ovaj problem da mi nekako pomognu

hvala
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Vidim da je u ptanju Win 7, ubaci instal disc od istog i pusti da locira prazan (formatira particiju posto si najverovatnije ubacio novi HDD, a nisi formatirao nove particije) prostor, a ostavi postojeci sistem.
A taj nelociran prostor ne mozes da obrises, jer ga svaka particija ostavlja zbog boot-a i adressiranja.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
jeste win7 nov je komp druze, prilikom instaliranja win ja odem na onu opciju Advanced i formatiram C a ovaj Unallocated space ne mogu ni da obrisem ni da formatiram ne da mi nista da uradim, ja to nisam nista ni dirao drug mi je ubacio prvi put win7 a ja kada sam hteo da oborim sistem video sam ovo?
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
jeste win7 nov je komp druze, prilikom instaliranja win ja odem na onu opciju Advanced i formatiram C a ovaj Unallocated space ne mogu ni da obrisem ni da formatiram ne da mi nista da uradim, ja to nisam nista ni dirao drug mi je ubacio prvi put win7 a ja kada sam hteo da oborim sistem video sam ovo?

Sto obaras sistem?:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
pa obarao sam da bih to namestio jer mi to neda da vratim backup, komp mi prilikom vracanja bakupa napravi jos jednu particiju na to prazno mesto i onda ne mogu da upalim komp tj nece da startuje win jer mu izgleda smeta to przno mesto ili ko zna vec sta nisam neki majstor, ne razumem se bas
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Problem je do tebe , moras da uradis unlocated space, na dugme L.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2010
Poruka
86
Partition Wizard je resio ovaj problem

hvala svima na savetima

moze pod kljuc :)
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2009
Poruka
12
Prilikom reinstaliranja win7 primetio sam da imam jos dve particije koje imaju oznaku "Unallocated space" i nikako ne mogu da ih obrisem?!
pokusao sam sa programom Paragon.Partition.Manager.v9.0.Professional i ne mogu sa njim evo i slike da vidite koji je problem:

untitled.jpg
[/IMG]

molim ljude koji znaju ua ovaj problem da mi nekako pomognu

hvala

resio problem...ok
pozz
 
Natrag
Top