Problem sa Nerom

Član
Učlanjen(a)
04.01.2013
Poruka
34
Želim narezati DVD i radim po normalnom postupku. ubacim DVD koji želim narezati, uđem u Neru, izaberem "Copy DVD", izaberem brzinu rezanja i broj kopija i kliknem na "Copy". Taj prvi dio odradi odlično, DVD "očita" do kraja, ali onda kada mi zatraži da ubacim prazan DVD i ja to učinim sve vrijeme mi stoji ovako http://clip2net.com/s/6J27gR i ništa se ne dešava...

Šta da radim? :)
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Probaj ubaci ako imas CD RW,moze se desiti da ti taj CD nije ispravan.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Kako sto kaze "ocalinko" mozda je otisao rezac.Probaj ga na drugom kompu.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Želim narezati DVD i radim po normalnom postupku. ubacim DVD koji želim narezati, uđem u Neru, izaberem "Copy DVD", izaberem brzinu rezanja i broj kopija i kliknem na "Copy". Taj prvi dio odradi odlično, DVD "očita" do kraja, ali onda kada mi zatraži da ubacim prazan DVD i ja to učinim sve vrijeme mi stoji ovako http://clip2net.com/s/6J27gR i ništa se ne dešava...

Šta da radim? :)

Probaj neki drugi program zavisi sta ti treba ako narezujes muziku filmove itd
to ce ti i neki laksi program zavrsiti!
cheetah dvd burner
Deep burner
burn4free
Small cd writer
img burner

itd itd ima ih dosta besplatni su!
Moja preporuka je deep burner!
Probaj ove pa ako ti to ne uspe onda ti je rezac otisao!
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Ne razumijem kako ljudi sebi zagorčavaju život i kad ne treba.Koristiti Neru,onako glomaznog(pretpostavljavam i krekovanog)pored toliko dobrih free malih programčića koji ferceraju ko Doxa,nije mi jasno.Samo za probu(ne insistiram da se i trajno koristi) skini BurnAware Free,malo dijete barata sa njim.
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Imaš besplatan ashampoo burning studio 12 ,probaj i uvjeriti ćeš se sam. Ključ mu je isti svima:
B012AC-775B1A-2AE512 | Full Version License
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Probaj ubaci neki drugi DWD i ako imas DWD RW isprobaj,mozda taj DWD kji hoces da kopiras nije u redu,iako odradi sve kao da jeste,nee znam od cega ti je i jeli je neki original,ako je tako neki originali imaju zastitu od kopiranja.Ako opet nece probaj da ga otvoris i da prebacis njegov sadrzaj na desktop i onda klasicno rezanje CD-a sa desktopa
 
Natrag
Top