Problem sa Leadtek WinFast NVIDIA GeForce GTX550 TI

Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruka
5
Naime radi se o tome da je graficka odjednom prestala da radi.. tj. crn ekran..
imam i integrisanu katricu na maticnoj, pa sam pokusao da vidim u cemu je problem.. Win je prepoznaje..vidi je u Divice Manager-u .. ali ne baca sliku..stavio sam dva screenshot-a ..Zna li neko sta bi mogao da bude problem?
 

Prilozi

  • Untitled2.jpg
    Untitled2.jpg
    168,8 KB · Pregleda: 33
  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    84,9 KB · Pregleda: 31
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Naime radi se o tome da je graficka odjednom prestala da radi.. tj. crn ekran..
imam i integrisanu katricu na maticnoj, pa sam pokusao da vidim u cemu je problem.. Win je prepoznaje..vidi je u Divice Manager-u .. ali ne baca sliku..stavio sam dva screenshot-a ..Zna li neko sta bi mogao da bude problem?

1.Probaj sa reinstalacijom drajvera za nju!
2.Prebaci je u neki drugi slot na ploci!
3.Probaj sa zamenom kabla ako koristis dvi prebaci na hdmi ili obrnuto!
4.Ako imas mogucnost probaj je na nekom drugom kompu da vidis da li ce tamo da radi!
5.Probaj ocisti joj slot sa obicnom skolskom gumicom!
6.Probaj izvadi je iz slota pa je ponovo ubodi mozda grafika nije lepo legla u slot!
7.A ko komp odavno nije ciscen izduvaj ga od prasine sam komp kao i graficku!
Toliko od mene za sada ako ti ovo ne upali onda jedino servis ili ako je pod garancijom menjaj je!
Mozda ce se jos neko javiti sa nekom dodatnom idejom na ovoj drugoj slici kao da ti fale
drajveri za nju mada bez obzira na to trebala bi da baci sliku na ekran!
 
Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruka
5
instalirao sam nov windows..sve je ok dok ne instaliram drajvere..
Probao sam i na drugi slot, ali opet isto. Sto se tice kabla, ona ima mini hdmi( a takav trenutno nemam..mada ne bi trebalo da pravi problem kabl, jer ipak daje sliku..) Nemam kod koga da probm
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Napisi tacan model graficke (Leadtek je uradio 3 modela tih karti, GTX 550Ti 1G, 2G i OC edicija) i maticne ploce.
Veoma je bitno da napises model karte
 
Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruka
5
Tacan model je kao i iz naslova, od 1gb.. nije oc edicija...
Odneo sam je na testiranje pa cu videti sta je..Nadam se samo da nije otisla ram na grafickoj
 
Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruka
5
Dobio sam grafiku nazad, nisu znali sta je u pitanju..
sada kad je stavim, instaliro sam drajvere, taman kad treba da udje u sistem, pocne kuler brze da se okrece i nestane slika..kao da dolazi do pregrejavanja.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
pa sta kazu, jel`kod njih hoce da radi ili ne?
Koje napajanje imas, koji brand i koliko watts?
 
Učlanjen(a)
15.05.2014
Poruka
5
Kazu da ne znaju sta je, da je verovatno neki od cipova otisao.. Mada , ja se zapitam da li su je uopste i testirali...
Napajanje LC POWER od 600W
 
Natrag
Top