Problem sa filmovima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Tako sam i mislio...pošto sam rekoh imao sličan problem a postavio sam ga na jednom forumu, pokušaću da nađem šta mi je odgovoreno...ali znam da sam taj problem tada rešio...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Evo jos jednu stvar sto sam uradio preko total comandera... Otvorim folder preko total com, promenim naslov filma i lupim enter i pogledaj kakav fajl dobijem u maticnom folderu (ovakav nece da izbaci), ali uvek trazi preko cega cu fajl da otvorim...gom 2.JPG

Ovo ti saljem cisto informativno, nadam se da ces uspeti da nadjes kako si ti resio svoj problem...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ok...pronašao sam...znači vraćamo se na ono što sam ti rekao....briši postojeću verziju K lite codec pack-a i instaliraj najnoviju. Meni je posle toga sve normalno počelo da radi yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Ajd pomozi pa mi reci na koji nacin da vrsim reinstalaciju codeca i odakle... Njih nema u all programs... Znam da je malo smesno ali nikada nisam vrsio reinstalaciju codeca...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Uđeš u Control Panel pa onda ideš u Add or Remove Programs, onda ćeš naći taj kodec pack i normalno izbrisati ga yes3
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruka
64
Jos jedna bitna stvar kod instalacije playera (gom ili neki drugi nije bitno ) prvo se instaliraju kodeci a zatim player u ovom slucaju Gomplayer. Pa nece da te pita sa cim da otvoris fajl.
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Jos jedna bitna stvar kod instalacije playera (gom ili neki drugi nije bitno ) prvo se instaliraju kodeci a zatim player u ovom slucaju Gomplayer. Pa nece da te pita sa cim da otvoris fajl.
Pita me zato sto sam nesto menjao u total comanderu za taj film... Ostali filmovi se otvaraju kao i svaki...

Dodato posle 34 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Reinstalirao sam kodece i zatim instalirao nanovo k-lite codec pack 6.3, Prilikom instalacije javljaju se sledece greske koje cu prikazati slikovno:
Slika 1
1 slika.jpg
Slika 2
2 slika.jpg
Slika 3
3 slika.jpg
Slika 4
4 slika.jpg
Slika 5
5 slika.jpg

Problem je i dalje ostao isti! :(
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Na brzinu sam pogeldao, žurim sad...imam pitanja, da li kako sam ti rekao izbrisao prethodni K lite codec pack i sve ostale codece koje si možda kasnije eventualno instalirao kao neke dodatke ili slično?
Ne znam odakle si skidao taj novi ali evo gde imaš najnoviji
Kod:
http://codecguide.com/download_kl.htm
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Dobio sam ga na CD-u uz casopis Digital...

Još sam tu...
Pa to što si instalirao nije baš najnovija vezija bolje da skineš noviju sa linka koj isam sad posatvio ali da prethodno izbrišeš postojeći codec pack i sve druge kodeke koji su ti instalirani...a to da li je i šta instalirano, možeš da vidiš...ono preko Control Panel-a...Add or Remove...to sam ti već rekao...
Sad žurim...pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top