Problem sa filmovima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Drugari, ja mogu sve te filmove da pustim preko bilo kog plejera, ali problem je kada hocu film da pokrenem iz maticnog foldera onda me racunar izbaci na deskop, kada me izbaci nestanu mi ikonice na nekih 2-3 secunde i posle toga je sve normalno, problem je samo kada su u pitanju aXXo filmovi sa divx 5 codecom... Imam win xp.
2 GB RAM, 256 MB grafika intel...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ja sam nekad imao sličan problem, sad ne mogu da se setim kako sam ga rešio, ali mislim da je potrebna instalacija onih kodeka koje sam spomenuo. Ako su problem samo ti filmovi, datog uploader-a, onda bi bilo najbolje ga ubuduće izbegavaš i konvertuješ te njegove filmove...dok se ne nađe drugo rešenje :dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Imam instaliran k-lite codec 6.3... Mislis da bih trebao jos novije da instaliram... Mene buni sto ja te filmove mogu normalno da pustim i gledam sa desktopa a problem se javlja kada hocu da udjem u maticni folder... Ne mogu ni da kliknem na film a vec me izbaci na desktop... Ako treba ubacicu video da vam bude jasnije...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Razumem u potpunosti šta hoćeš da kažeš, jer i ja sam nekad imao isti problem, izbriši stari K lite kodec pack i instaliraj najnoviji pa da vidimo šta će da se desi
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Uspeo sam sada da uhvatim prozor koji javlja neki problem... Prvi prozor koji mi se javio je imao oznaku explorer.exe( bio je slican ovome ispod samo sto se zeznuh i ne zapamtih ga). Prilazem drugi koji sam uspeo zapamtiti, nadam se da ce nesto pomoci:

gom 1.jpg
gom-1.jpg
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Probaj preko njega da dođeš do tog foldera sa filmovima, pa da vidimo da li će ista stvar da se ponovi..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top