Problem sa fejsom?

Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
Evo u cemu je problem..slucajno sam seo na komp kod drugara u zelji da mu pomognem kocio mu je nesto you tube i mozzila i prvo sto mi je palo na pamet da malo pocistim sa cclinerom smece...pa sam koristoi jos neke programe kao temp cliner,atf i itd..da ne duzim..i radilo mu je posle toga ok..bolje nego sto je bilo.Medjutim coek nije upisao nigde imejl adresu od fejsa i ccliner mu je to obrisao..i sad ne moze da udje na fejs nikako zato sto sto ne zna imejl od fejsa stalno mu je tu stojao i samo klikne upise sifru i udje na fejs...stariji je coek ne zna oko kompijutera nista..a meni nije palo na pamet da ce mu obrise imejl adresu.
E sad imal pomoci kako videti koja mu je imejl adresa na fejsu...sifru zna...ulazio sam na profil da vidim u informacije tamo stoji da ga pitam za imejl adresu...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Sistem Restore i vrati na datum kada je mogao daudje na fejs.Nek zapise na papir username i pasword,pa mu ponovo ocisti komp sa CClinerom.
 
Član
Učlanjen(a)
20.05.2013
Poruka
244
U svaka cast ko bi se setio...probacu ..a sta ako mu je bio sistem restore iskljucen pa nema datuma na koji mogu da vratim jel mi se to desavalo u nekim situacijama..pozz..
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
U svaka cast ko bi se setio...probacu ..a sta ako mu je bio sistem restore iskljucen pa nema datuma na koji mogu da vratim jel mi se to desavalo u nekim situacijama..pozz..
Evo ti stranica pa pogledaj,ako tako ne uspes,ovde ima vise objasnjenja:
Kod:
https://www.google.com/search?num=30&site=&source=hp&q=kako+povratiti+zaboravljeni+nalog+na+fejsbuku&oq=kako+povratiti+zaboravljeni+nalog+na+fejsbuku&gs_l=hp.12...4362.45104.0.47925.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0.msedr...0...1c.1.64.hp..0.0.0.ZkdZDl2jBA8
 
Natrag
Top