Problem sa Driverima

__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Dal neko moze naci drivere za graficku karticu Ati Radeon 9200 AGP slot je u pitanju...Prevrnuh sve al ne mogu da nadjem :D
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
XP je u pitanju...Nisam uspio da nadjem nigde..
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
121
AMD Graphics Drivers & Software – Download the latest drivers for your graphics products

k0t2qp.jpg


Odaberi operativni sistem!
 
Učlanjen(a)
26.01.2013
Poruka
2
e poz,ja imam windows 7 i nisam ni obracao paznju na drivere za integrisanu graf.,sad kad sam htio igrat igrice,morao sam skinut,ali kad god skinem instaliram drivere sa bilo koje stranice,komp radi neko vreme,i monitor se ugasi,skidao sam drivere sa svih mogucih stranica,a kad izrisem drivere sve normalno,, a radi se o int.graf. molim za pomoc a maticn je ASUS M2R-FVM

hvalla
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
211
e poz,ja imam windows 7 i nisam ni obracao paznju na drivere za integrisanu graf.,sad kad sam htio igrat igrice,morao sam skinut,ali kad god skinem instaliram drivere sa bilo koje stranice,komp radi neko vreme,i monitor se ugasi,skidao sam drivere sa svih mogucih stranica,a kad izrisem drivere sve normalno,, a radi se o int.graf. molim za pomoc a maticn je ASUS M2R-FVM

hvalla
Ne postoji oficijelni drajver za tvoju plocu pod Win 7-icom,imas za Vistu 32bit dva kom. probaj ovaj ili ovaj
 
Član
Učlanjen(a)
25.01.2013
Poruka
35
Skini Drivermax i snjim rijesi problem. DriverMax - CNET Download.com Kad ga skines i instaliras odes na njihov sajt Driver update - Use DriverMax to update all your Windows PC drivers i registrujes se.Kad sve to odradis otvoris program i kliknes na (Scan for driver updates ) I on ti sam sam nadje drajvere samo ih skines i instaliras.Jedostavno je.Jedino je problem sto dnevno mozes skinut samo 2 drajvera.Ja taj program vec duze vrijeme koristim prvi put kad sam skeniro naso je oko 10 novih drajvera i trebalo mi je 5-6 dana da ih sve skinem,ali od tada redovno skeniram i nemam problema.
 
Natrag
Top