problem sa drajverima za grafičku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
21.04.2009
Poruka
10
imam grafičku kartu ATI RADEON 3450 i kad igram neku igricu odjednom sve ukoči na nekih 15-20 sekundi, izbaci me na desktop i otvori prozor "graphic card drivers stoped" a igricu minimizuje...kad će da ukoči nema nikakvu naznaku samo odjednom sve stane...može da se desi da igram 10 min bez prestanka, a može i da se desi da nemogu da sklopim 1 min aktivnog igranja...imam operativni sestem WINDOWS 7 ULTIMATE, a drajveri su uredno skinuti sa ATI-ovog sajta (tj. AMD-ovog...pošto sve ide preko AMD-a)...grafička nije moja nego ortakova, a i on je isto dobio...pa sad dali je možda grafička oštećena pa zbog toga drajveri nerade kako treba (jer ako ćemo realno ko poklanja stvar koja radi), ili je problem do mog operativnog sistema koji verovatno nemože dobro da se poveže sa hardverom mada je sve dobro radilo dok meni nije crkla moja grafička...ima li spasa meni i mom kompu??? reinstalacija sistema nije nikakav problem ako će to rešiti moje muke ;)

PS: nameravam da kupim drugu grafičku pa se plašim da se to isto ne desi i sa njom
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
a koliko rama ima tvoja graficka? mozda ukoci zato sto je slaba pa ne moze "goniti" tu igricu ili zato sto ne podrazava windows 7
 
Član
Učlanjen(a)
21.04.2009
Poruka
10
grafička ima RAM 256...ali to nije sigurno problem jer su te iste igrice igrice radile na 128...jedino moguće je to da nepodržava windows 7...al onda mi nije jasno zašto postoje drajveri za windows 7 ako ta grafička nepodržava taj OS
 
Član
Učlanjen(a)
02.06.2010
Poruka
29
na jednom od kompijutera i ja imam tu graficku, nemoj koristiti drajvere sa cd-a kojeg si dobio vec ih instaliraj sa driver genius profesional edition
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
graphic card drivers stoped- pojavljivalo se to meni na laptopu i mislio sam da je problem sa drajverima, kad ono- crkla graficka. Daj Boze da tvoja nije. Pozdrav!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top