problem sa compjuterom

Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
12
cim ubacim cd odmah mi se ugasi komp i tako svaki put i sa razlicitim cd,inace ovako komp radi mislim bez cd normalno i da moram da izvadim cd jer ako pokusam da ga ukljucim sa cd u njemu on se opet ugasi u samom startu mora li kod majstorasorry:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruka
229
To je sigurno hardverski problem,probaj neki drugi cd/dvd citac da ubacis u kompjuter pa vidi dali je do njega.
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2010
Poruka
51
Moguce da je napajanje pri kraju tj. ako si siguran da je cd citac isparavan.
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Ne verujem da je do napajanja, CD-RW ili ROM je male snage da bi ga opteretilo, ako imas jos neku moulex granu (konektor od napajanja) za napajanje, pozajmi od te pa probaj, ali cisto sumnjam da je to u pitanju, vidi da li je dobro usao konektor od CD-ROMa na plocu, izvadi ga pa vrati ponovo.
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
12
hvala na odgovorima nesto cemo probati mada ne smem sam da se upustim u to mozda ovo sa napajanjem ima logike jer imam problem sa tim ventilatorom od napajanja te radi te neradi mozda se pregrejalo ,vec sam postavljo to pitanje na forumu
 
Član
Učlanjen(a)
17.02.2010
Poruka
51
Verujmi nekvalitetno napajanje cudo moze da napravi u racunaru.Nedavno sam imao intervenciju sa takozvanim satro "KME" Maocetung napajanjem koje je zavarilo maticnu plocu.Istina cd citac kao mali potrosac ne vuce mnogo ali dovoljno da ukoliko je slabo i dotrajalo napajanje pravi problem.Bolje spreciti nego leciti ako vec imas problem sa napajanjem vreme je da uzmes novo a to nije promasena investicija.http://serbianforum.org/members/nikolajub.html
 
Član
Učlanjen(a)
22.11.2009
Poruka
12
da javim samo da nije u pitanju napajanje proverili smo sad ostaje da probam da stavim drugi citac treba drugar da skine sa svog kompa pa da probamo na mom kompu ako to ne bude ,ide kod majstora
 
Natrag
Top