Problem Nokia e72

pqi

Član
Učlanjen(a)
04.03.2011
Poruka
0
Ovako narode!

Imam problem sa ovim mobitelom, znači svako malo mi izbacuje nekakvo odabiranje veze i ponudi mi traženje wireless-a i podatkovno spajanje! Bilo koje od tog dvoje da odaberem nestane i niš se ne dogodi i onda miruje nekih pola sata, sat i onda ponovo izbacuje!
confused.gif


Guglo sam i pronašao negdi di piše da u postavkama internet pretraživača na mobu postavim pristupnu točku na obavezno zapitaj i donekle neko vrijeme mi je mirovalo i ponovo se počelo pokazivati!

Pomagajte, neznam što da radim, samo mi krv popi, možda neka aplikacija konstantno traži spajanje na net ali nemam pojma koja i neznam kako provjeriti koja u pozadini radi! Trebao bi mi nekakav task manager ili slično a nemogu ništa naći! Mob je novi i ja sam pored aplikacija koje su na njemu bile, instalirao msn, skype i upcode(za skeniranja kodova) ali ne virujem da bi one mogle raditi problem!

Molim sve koji bi mogli na bilo kakav način pomoći da uklonim problem bio bih vrlo zahvalan!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
125
Ne znam da li ce uspeti, a da probas da telefon vratis na fabricko podesavanje?!
 
Član
Učlanjen(a)
20.03.2010
Poruka
1
zdravo...imam problem s nokiom e72 ...zavrsio mi je bio u vodi...i sad uspio sam ja njega nekako povratit ...ukljuci se i radi sve normalno...e onda odjednom zzzz crta na sred ekrana i polako nestane slike...zanima me da li je to problem u bateriji da ona prekida ili je u mobu...poslje toga uvik moram izvadit bateriju pa ukljucit inace nista drugo ne funkcionira....

btw resetiro sam ga...vratio na tvornicke postavke nekoliko puta i nista.....ako moze neka pomoc sta da uradim
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
4.075
Jesi li probao sa nekom drugom baterijom da testiraš? Ako radi sa drugom, onda je do baterije, ako se i onda bude gasio, možda je najbolje da ga odneseš u servis, jer je verovatno došlo do spoja u displeju ....Restovanje tu ne pomaže mnogo..
 
Član
Učlanjen(a)
11.01.2012
Poruka
2
poz, imam problem sa flash playerom, u pretraživaču nađem neku pjesmu, otvorim je u you tube, kliknem na "watch video", onda mi otvori real player, piše loading i nakon nekog vremena mi izbaci poruku "unable to connect" (da napomenem da je sa internetom sve ok). zar nebi trebalo da može video da se gleda u pretraživaču bez korištenja real playera?? help :)

Nokia E72 review - part 2 of 2 - YouTube
evo prikazano je na videu (1:24) kako bi trebalo da funkcioniše.
 
Natrag
Top