Problem komp mi ne daje sliku

Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
Aha da ne prikacinjem hdd samo napajanje ram posto mi je graficka integrisana to je to ?Jos nesto mi nije jasno dali je moguce da proca je problem sto se od jednom sam gasio i na kraju nije vise davao sliku?
 
Učlanjen(a)
29.09.2011
Poruka
84
Da, verovatno, pošto kažeš da si sve varijante sa promenom cpu-a i grafičke, napajanja i ram-a probao. Ploča je sigurno, sad da li su samo kondenzatori na njoj, to je napamet teško reći. Raskači sve, stavi je na sto, ubaci samo ram i napajanje i ako ćuti, to je to.
 
Učlanjen(a)
29.09.2011
Poruka
84
Izvadiš iz struje, ako je na 1-2, staviš na 2-3 pin 10-tak sekundi, vratiš na 1-2 uključiš i probaš. Da, dobro je uputstvo.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
A bateriju cu ostaviti na plocu ili i nju da izvadim doko ovo budem radio odnosno mijenjao dzamper?
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ako imas dosta naduvenih kondezatora,obavezno menjaj,jer oni su ti se grejali mnogo,toliko da ti je CPU deformisao kuler.Ne mogu propeleri tek tako da popucaju,sigurno se grjala osovina i to prenosilo na propelere i to se verovatno i ranije culo brujanje kulera,ali ti nisi toliko obracao paznju.Znaci menjaj to sto pre dok ne ode i maticna,a posle moze i napajanje da oslabi.Ovo ti govori ne da bi te uplasio i ja ne bih voleo da ti se desi jos nesto,ali neke stvari moraju na vreme da se odrade.
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2012
Poruka
82
Dao si mi savet kao i ja sto sam mislio sigurno si dobro pogledao sta sam napisao i svatilo si da je ti preistali.4kindenzatora to je ino sto se vidi mali nabubrili oko cpu.sutra cu ih zamijenit i javljam vam se
 
Učlanjen(a)
22.10.2014
Poruka
3
To sto ti ne daje sliku je do kondezatora, pazi kako ih stavljas ako nisi prije to radio, kondezatori moraju biti identicni i znas vec - gdje je. To sto se gasi je jer nisi dobro stavio kuler nije dobro nalegao pregrijava se procesor.
 
Natrag
Top