Probajte seks trikove slavnih

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.982
15. septembar 2010.

Probajte seks trikove slavnih


Izgleda da slavne ličnosti imaju sve- čak i sjajan seksualni život, od Breda Pita i njegove ljubavi na svežem vazduhu do ludorija Vila Smita u odelu superheroja, zvezde ne mogu da odole da nam ukažu na svoje seks tajne.

9187079094c9092a5d31cd649478403_orig.jpg


Ali da li bilo koji od ovih „nevaljalih“ saveta uspeva?

Bela Betl je dala dve nedelje Džejd Šepard (22) i Pediju O Brajenu (27) da probaju 13 dobrih, loših i smešnih ideja preuzetih od najvećih imena šou biznisa, paru iz Harloua (Eseks) koji se zabavlja sedam godina.

Kozmetičarka Džejd kaže da su ona i njen dečko Pedi, lični trener, bili oduševljeni izazovom.

„Imamo sjajan seksualni život ali smo imali želju da probamo nešto novo. Tako da smo iskoristili šansu da testiramo „bezobrazne“ savete", izjavio je Džejd pre početka izazova.

Evo rezultata...

Obucite kostim superheroja kao Vil Smit

Vil Smit je nakon komedije o superheroju „Henkok“ rekao: „Odneo sam odelo kući i žena i ja ga ponekad koristimo. Samo po kući. Sjajno je.“

Pedi: „Otišli smo na zabavu obučeni kao Volverin i Storm u X-Menu...kasnije smo se „zabavili“ i kod kuće.“

Džejd: „Hju Džekmen, koji glumi Volverina je moja najlepša fantazija tako da mi se ovo baš svidelo. Što je još bolje, osećaš se kao neko potpuno drugačiji kada si prerušen tako da možeš biti snažniji ili zahtevniji u krevetu za šta inače nemaš hrabrosti.“

Zaključak: Blokbaster

Seksi sastanak jednom nedeljno kao Kortni Koks

Kortni Koks i Dejvid Arket dogovaraju seksi sastanke. Dejvid kaže: „Kada se oženite nemate seks tako često kao drugi ljudi. Morate da pravite raspored. Mi smo se odlučili da vodimo ljubav jednom nedeljno.“

Džejd: „Stavili smo datum kada ćemo upražnjavati seks u dnevnik tako da je bilo frustrirajuće što nismo imali odnose do tad. Ali to što smo čekali nekoliko dana bilo je čudo za naš libido.

Pedi: „Na neki način mi je bilo drago što ću odmoriti nakon prošlonedeljnih aktivnosti, ali to što nisam mogao da vodim ljubav sa Džejd mi je još više povećalo želju.

Zaključak: Blokbaster

Hranite jedno drugo špagetama

Glumica Hale Beri više voli da prenese kuhinju u spavaću sobu. Ona kaže: „Špagete su seksi, naročito kada su servirane na vrhovima muških prstiju. Sviđa mi se to.“

Džejd: „Hraniti se špagetima uopšte nije seksi i počeli smo da se kikoćemo kada sam ih ja glasno posrkala.“

Ipak nije kao kod „Maze i Lunje“.

Pedi: „Oboje smo protiv špageta.“

Više je brljivo nego što je seksi.

Zaključak: Propast

Na svežem vazduhu

Izađite napolje kao... Bred Pit

Holivudska zvezda Bred Pit je priznao da je tajna pećina iza vodopada u njegovom bazenu „sjajno mesto za seks“.

Džejd: „Izašli smo jedne večeri i čekali prijatelja da nas odveze kući.Uskočili smo u žbunje ali bilo je prilično blizu autoputa pa smo mogli da čujemo saobraćajnu buku i ljude koji prolaze. Pomisao da neko može da nas uhvati je bila vrlo uzbudljiva, ali nažalost granje me je dodirivalo na nekim prilično neprijatnim mestima!“

Pedi: „Moj prijatelj je non-stop zvao da nas obavesti dokle je stigao i da proveri gde ga čekamo.“ Bilo je malo ubrzano ali definitivno bih probao opet.

Zaključak: Propast

Seks u kolima

Benzin u krvi... Skarlet Johanson

Skarlet Johanson kaže: „Mislim da je seks u kolima vrlo uzbudljiv.“

Kada bi mi misli postale bezobrazne i pomišljam da uradim nešto ludo, pomalo nastrano i seksi, to bi bilo na zadnjem sedištu automobila.“

Pedi: „Ovo je bilo malo mučno za nas. Uradili smo to u mojoj Tojoti tako da nije bilo baš mnogo prostora.“

Džejd: „Autoerotika? Ma dajte! Uopšte nije bilo udobno. Prvo sam ja bila gore, ali onda smo se zamenili jer su Pedija zabolela leđa, a tada je meni postalo neudobno.“

Najbolje da ne pokušavate ovo osim ako nemate veliki auto.

Zaključak: propast

Kaput...i ništa ispod

TV voditeljka Holi Vilogbi kaže: „Za seksi sastanak obukla sam kaput, a ispod njega - ništa.“

Džejd: „Otišla sam u pab sa Pedijem samo u kaputu i štiklama. Bože, kako je bilo hladno. Mislim da su ljudi znali da sam gola jer su me sve žene posmatrale ubitačnim pogledom.“

Pedi: „Pomisao da je Džejd gola ispod kaputa je bila vrlo seksi. Nisam mogao da dočekam da je skinem. Ustvari, nismo ni završili ručak, brzim korakom smo krenuli kući i kada smo je se dokopali nismo stigli ni do spavaće sobe. Definitivno pobednik.“

Zaključak: blokbaster

Maskirajte se

Prerušite se kao...Džordan

Kejti Prajs, poznatija kao Džordan, imala je romantično iskustvo sa svojim bivšim Piterom Andreom: „Stavili smo maske. Sve uspeva, dokle god imate dovoljno mašte. Ako biste se samo valjali u krevetu postalo bi dosadno.”

Džejd: „Vezala sam oči, ugasila svetlo u spavaćoj sobi i onda udarila nožni prst na putu do kreveta. Jao!”

Pedi: „Ovo je bilo zaista dobro, jer moraš da se osloniš na sva druga čula, kao što su dodir ili ukus.”

Zaključak: blokbaster

Pričajte na francuskom

O la la kao Eva Longorija

Eva Longorija se zaklela da će naučiti jezik ljubavi da bi bila još bliskija sa mužem Tonijem Parkerom.

Džejd: „O la la, ovo je bilo teško. Preveli smo neke sočne rečenice na kompjuteru ali smo se na kraju više koncentrisali na to kako da ih izgovorimo nego kako da obavimo zadatak!”

Pedi: „Džejd je zvučala tako seksi ali nisam mogao da se setim šta znači pola od tih stvari koje mi je pričala.”

Ipak mislim da ćemo ostati pri našem jeziku u budućnosti.

Zaključak: Propast

Striptiz

Striptizeta…Ketrin

Glumica Ketrin Hajl kaže o svom ljubavnom životu sa mužem Džošom Kelijem: „Mislim da nam je seks sada 10 puta bolji .” Osećate se malo stidljivo u trenutku, pitate se da li ste podivljali ili poludeli i onda izvedete striptiz. Možda treba malo više da popijete.”

Džejd: „Moram da popijem čašu vina pre striptiza. Tada sam opuštenija, pronađem odgovarajući ritam i tu smo.”

Pedi: „Džejd je izgledala tako moćno i seksi. Mislio sam da su se sve moje božićne želje ispunile. Jedan od mojih najomiljenijih nedeljnih zadataka.”

Zaključak: Blokbaster

Fantazija u kancelariji

Zabava na poslu... odigrajte uloge

Glumica Džada Pinket Smit predlaže da unesemo dosta raznolikosti da bismo održali strast.

„Budite misteriozni...ušunjate se u kuću svoje devojke. U kupatilo, spavaću sobu...Da li ima pristup svojoj kancelariji? Imajte sastanak iz snova. Budite njegova sekretarica.“ Džejd: „Iščekivanje nas je učinilo nemirnim. Nosila sam kratku suknju, tesnu belu bluzu i seksi naočare. Sigurna sam da ne bih dobila posao ali sam Pedija namamila.“

Pedi: „Misao da ćemo Džejd i ja voditi ljubav bila mi je na pameti ceo dan, naročito kad mi je poslala SMS poruku o tome šta će obući. Te noći Džejd nije dobijala samo naređenja.“

Zaključak: Blokbaster

Krajnji zaključak:

Holi Vilogbi zna o čemu govori! Sočni predlozi o oblačenju su nas najviše uspalili.

Inače, seksi saveti slavnih su prilično nemaštoviti.

Ono što uspe kod jednog para, neće prijati drugom.


Izvor: B92



 
Natrag
Top